Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Stand-up STAND-UP | Paweł Konkiel, Dave Rygielski | ZAMOŚĆ

Stand-up: STAND-UP | Paweł Konkiel, Dave Rygielski | ZAMOŚĆ

Bilety na Stand-up

STAND-UP | Paweł Konkiel, Dave Rygielski | ZAMOŚĆ

termin

Wt, 20 grudnia 2022 godz. 19:00

miejsce

Brama Spotkań
Królowej Jadwigi 2, 22-400 Zamość

organizator

Konkretnie.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 20 gru 2022 19:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Stand-Up Paweła Konkiela i Dave'a Rygielskiego, już 20 grudnia w Zamościu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Paweł Konkiel - komediowy debiut roku w sieci 2021 i Naczelny Memiarz III RP z nowym programem, w którym musi Wam opowiedzieć, co się u niego działo po przygodach z materiału "Stan Przedzawałowy". A trochę się działo... No, w programie BIAŁE PÓŁWYTRAWNE dowiecie się o jego podejściu do dzieci oraz jak trudne jest randkowanie będąc, hmmm, żeby za bardzo tu nie spoilerować, nierozważnym 😁

Dave Rygielski - komik, dla którego nie ma tabu, granic, ani trudnych tematów. Bezkompromisowy i bezlitosny. Jeśli coś wartego uwagi pojawi się w jego chorej głowie, opowie o tym nie zważając na konsekwencje. Do stand-upu zaprowadziła go owiana gęstym białym dymem psychodeliczna ścieżka pełna imponujących osiągnięć krzyżujących się chaotycznie ze spektakularnymi porażkami. W wieku 11 lat przeprowadził się do Anglii, gdzie krzywił swój chybotliwy kręgosłup moralny w murach Alcatraz brytyjskiego systemu edukacji - szkoły podstawowej tylko dla chłopców, gdzie jako mały Polak miał przejebane na wszystkich frontach. Nie dał się. Zaczął podnosić ciężary. Po kilku latach, kiedy suma podniesionych kilogramów przekroczyła wagę jego bagażu emocjonalnego, został Rekordzistą Wielkiej Brytanii w Martwym Ciągu. Serio. Patrząc na niego trudno w to uwierzyć, bo po powrocie do Polski podnosił już tylko batoniki z półek w Żabce - jednak w zatęchłej kuźni jego zepsutej duszy nadal płonie ogień. Daj się poparzyć.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Stand-up Festival 2023!

Bilety na Stand-Up: Paweł Konkiel i Dave Rygielski!