Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Stand-up Stand-up GORLICE / Machnicki, Wolski, Ambicki / 22.02.2023 | ODWOŁANE

Stand-up: Stand-up GORLICE / Machnicki, Wolski, Ambicki / 22.02.2023 | ODWOŁANE

Bilety na Stand-up

Stand-up GORLICE / Machnicki, Wolski, Ambicki / 22.02.2023 | ODWOŁANE

termin

Śr, 22 lutego 2023 godz. 19:30

miejsce

Dark Pub
Wąska 11, 38-300 Gorlice

organizator

Konkretnie.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Stand-up GORLICE / Machnicki, Wolski, Ambicki / 22.02.2023 | ODWOŁANE w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:


 

📄WYDARZENIE ODWOŁANE

Maciek Ambicki
Łukasz Wolski
Tomek Machnicki


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

WYDARZENIE ODWOŁANE 

Stand-up w Gorlicach już 22.02.2023!


MACIEK AMBICKI! 
To stand-uper z Sanoka, który od 2019 roku występuje profesjonalnie na scenie. Występuje, bo lekarz doradził mu opowiadać bliskim o swoich problemach, ale w domu nikt go nie chce słuchać. Wyznawca zasady, że można śmiać się ze wszystkiego, nawet z tak smutnych rzeczy jak zadrapania czy ceny mieszkań.


TOMEK MACHNICKI!
Pochodzi z Nowej Huty. Tam żyje, robi rzeczy. O rzeczach opowiada na scenie. Często mówi, że nie wygrał żadnego konkursu i jest do tego uprawniony bo konkurs, który wygrał jest mniej znany od niego samego. Członek krakowskiego Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Szuka metodą prób i błędów. Samochodu, szczęścia i akceptacji. Teraz próbuje na scenie.


ŁUKASZ WOLSKI! 
To nieprzeciętnie inteligentny skończony idiota. Posiada wiele twarzy i tylko jedna nerkę. Jedyna osoba której bezdomni zrobili wjazd na chatę żeby oddać resztę za wino i paragon. Postać wzbudzająca skrajne emocje. Dla jednych najlepszy komik z Jastrzębia, dla innych najgorszy. Pewne w tym wszystkim jest tylko to, że jak na razie jedyny. Członek krakowskiej ekipy Comedy Lab, który ma już za sobą m.in. występ na Polskim Festiwalu Stand-upu w Warszawie.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Stand-Up: Machnicki, Wolski, Ambicki