Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Stand-up Stand-up Elbląg: MŁODA KREW | Kołecki x Padalak x Strusiński x Wójtowicz

Stand-up: Stand-up Elbląg: MŁODA KREW | Kołecki x Padalak x Strusiński x Wójtowicz

Bilety na Stand-up

Stand-up Elbląg: MŁODA KREW | Kołecki x Padalak x Strusiński x Wójtowicz

termin

Czw, 12 sierpnia 2021 godz. 20:00

miejsce

Pub MJAZZGA
ul. Kowalska 1-2C, 82-300 Elbląg

organizator

Just Kidding

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 21 lip 2021 13:21

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 12 sie 2021 19:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Nowy projekt stand-upowy - Młoda Krew!

Tomek Kołecki, Maks Padalak, Bartosz Strusiński, Grzesiek Wójtowicz


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Elbląg i okolice! Zapraszamy na wieczór stand-up comedy w Pubie Mjazzga. Na scenie zobaczycie aż 4 komików, którzy przyjadą do Was testować nowe żarty w ramach projektu Młoda Krew.

Czym jest Młoda Krew? Je to projekt najlepszych komików młodego pokolenia w kraju. Tomek Kołecki (niegdyś najmłodszy komik w Polsce) postanowił zebrać kolegów po fachu by wspólnie podbijać polską scene stand-up młodą krwią. Wszyscy występujący mają poniżej 25 lat, więc przygotujcie się studencki stand-up, nie będziemy mówić o wychowywaniu dzieci, podatkach oraz zusie, dowiecie się za to z czym obecnie zmierza się Polska młodzież oraz jakie problemy występują na początku drogi wejścia w dorosłość.

Tomek Kołecki - Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up. Podczas trasy Młoda Krew będzie testować żarty na zbliżającą się trasę Please stand-up.

Maks Padalak - 24 letni komik z Poznania. Jego dwie największe pasje to komedia oraz muzyka, co łączy na scenie. Lubi abstrakcję. Niech nie zgubi Was jego zabójcze spojrzenie psychopaty, pod tą maską kryje się bardzo sympatyczna dusza.

Bartosz Strusiński - Młody, ambitny, bezapelacyjnie najlepszy komik z Sierpca. Podobno przystojny, mocne 5/10, jak powiedziała jego babcia. Nigdy nie był w Australii, jednak nie lubi o tym rozmawiać. Obraca się w kręgach, w których dzieje się masa śmiesznych i absurdalnych rzeczy, którymi z przyjemnością się z Wami podzieli.

Grzegorz Wójtowicz - Komik który patrzy na świat z młodzieńczym zafascynowaniem, do końca nie rozumiejąc galimatiasu otaczającego go świata, gdzie era smartfonów pomieszana jest z przestarzałymi pociągami, a wolność poglądów przeplatana z powszechną pogardą dla tychże. Przygotujcie się na humor nieco brudny, nieco rubaszny, ale przede wszystkim bezpośredni.

--------------------------

* Zakaz nagrywania występów.

* Występ dla osób powyżej 16. roku życia.

* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na nową trasę Tomka Kołeckiego "MONETYZACJA PORAŻKI"