Biletomat Stand-up Stand-Up w X-Demonie - Janek Wolańczyk I Nagranie Programu

Stand-up: Stand-Up w X-Demonie - Janek Wolańczyk I Nagranie Programu

Bilety na Stand-up

Stand-Up w X-Demonie - Janek Wolańczyk I Nagranie Programu

termin

Śr, 20 października 2021 godz. 20:30

miejsce

X-Demon Wrocław
plac Wolności 7, 50-071 Wrocław

organizator

X-DEMON

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Wt, 19 paź 2021 23:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Stand-up w X-Demonie! UWAGA ZMIANA DATY!

JANEK WOLAŃCZYK


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Pragniemy serdecznie wszystkich zaprosić na niesamowity Stand-Up w X-Demonie. Jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich komików będzie nagrywał swój materiał, który potem zostanie wrzucony do sieci.

Po wielkim sukcesie programu “Warto powtarzać” który został zaprezentowany ponad 600 razy na żywo dla publiczności z całego świata m.in. z USA, Węgier, Irlandii, Włoch, Janek Wolańczyk, jedyny jąkający się stand-uper w Polsce pragnie zaprosić na nagranie swojego ostatniego programu.

“Jąkający się psychopata” to opowieść o przygodach i trudach życia osoby zmagającej się z wadą wymowy. Będzie to ponad 80 minut historii i anegdot które rozbawią Was do łez oraz pokażą Wam, że nawet mimo przeciwności losu można spełniać swoje najskrytsze marzenia.

Duża dawka energii oraz dystansu do otaczającego nas świata to jedna z wielu rzeczy zapewnionych podczas tego występu.

______________________________________________________

JANEK WOLAŃCZYK - jedyny w Polsce jąkający się Stand-Up'er. Na scenie jest od 2014 roku. Jeden z najbardziej energicznych komików w naszym kraju. Opowieściami o rodzinie, swoich byłych związkach, szkole i swoich poprzednich pracach sprawia, że publiczność utożsamia się z bohaterami jego historii, co tworzy niesamowitą atmosferę. Występował w Comedy Central oraz uczestniczył w wielu audycjach radiowych. Uwielbia swoje miasto rodzinne, którym jest Wrocław, co nie raz da się wyłapać w jego materiale. Do tej pory stworzył 3 autorskie, godzinne programy komediowe i teraz z czwartym z kolei podbija Polskę.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!