Przejdź do głównej treści strony

Stanisława Celińska - Koncert z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

16.09.2023, sobota 19:00
Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach Piłsudskiego 3A, 62-028 Koziegłowy
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na KONCERT STANISŁAWY CELIŃSKIEJ z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.
Koncert odbędzie się 16 września o godzinie 19:00.
Koncert znanej i cenionej Stanisławy Celińskiej z towarzyszącym Jej od lat zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, na które …
Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na KONCERT STANISŁAWY CELIŃSKIEJ z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.
Koncert odbędzie się 16 września o godzinie 19:00.
Koncert znanej i cenionej Stanisławy Celińskiej z towarzyszącym Jej od lat zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, na które składają się największe przeboje artystki z ostatnich lat. Utwory te są przesycone miłością, najskrytszymi pragnieniami i tęsknotami, co czyni je niezwykle poruszającymi. Ta niepowtarzalna i wyjątkowa pieśniarka potrafi swoim talentem oczarować słuchaczy
w każdym wieku. Dzięki emocjonalnemu przesłaniu odzwierciedlonemu w cudownych, poetyckich słowach oraz wspaniałemu zestawieniu nut, koncert ten daje wytchnienie i skłania do zadumy. Jest on antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie czy pochmurny dzień.
Wyjątkowe teksty utworów, które dają ukojenie, spokój i wsparcie oraz składają się na ten niezapomniany koncert, wyszły spod pióra Stanisławy Celińskiej. Za kompozycje
i aranżacje, które potrafią zawładnąć wyobraźnią, odpowiedzialny jest Maciej Muraszko. Ten duet to gwarancja wspaniałego klimatu oraz niepowtarzalnych chwil.

Skład zespołu muzycznego pod kierownictwem Macieja Muraszko:
· Wojciech Olszewski – fortepian, instrumenty klawiszowe
· Kuba Frydrych – gitara
· Krzysztof Samela – kontrabas
· Julia Muraszko – skrzypce
· Jakub Marciniak – saksofon
· Janusz Muraszko – akordeon
Maciej Muraszko – perkusja, instrumenty perkusyjne
Bilety w cenie 70,00 zł

* Zwrot biletów możliwy jest wyłącznie w przypadku odwołania lub zmiany w sposób znaczący czasu i miejsca wydarzenia.
W innych przypadkach nie ma możliwości zwrotu biletu. 

Bilety

Wyprzedane
70 zł

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.