Przejdź do głównej treści strony

Summer Fall Festival 2021

28.08.2021, sobota, 18:00
Amfiteatr Płock, Płock Rybaki, 09-402 Płock
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

W tym roku nie będziemy bawić się na płockiej plaży, jednak przeniesiemy się tylko o kilkadziesiąt metrów. Nowa odsłona Summer …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

W tym roku nie będziemy bawić się na płockiej plaży, jednak przeniesiemy się tylko o kilkadziesiąt metrów. Nowa odsłona Summer Fall Festival odbędzie się już 28 sierpnia w płockim Amfiteatrze. Będzie żywiołowo, energetycznie i jak zawsze – rockowo!

W normalnych warunkach zapewne nie odeszlibyśmy od tradycyjnego, festiwalowego miejsca. Czasy są jednak wyjątkowe, a głód kulturalnych wrażeń wciąż wysoki. Na scenie zobaczymy artystów takich jak Gutek, Dr Misio, Farben Lehre czy Strachy Na Lachy. Przed główną częścią artystyczną wystąpi jeszcze support – Raggabarabanda.

Bramy zostaną otwarte o godzinie 17:00, zaś część koncertowa rozpocznie się o godzinie 18:00.

----

Zespół Raggabarabanda powstał na początku 2012 roku w Nasielsku. Bujające reggae, z rockowym pazurem, garścią punka, szczyptą ska i gorącym rapowanym raggamuffin zmieszane z dużą ilością pozytywnej energii i dobrej zabawy, tak w jednym zdaniu można określić styl grupy. RBB to finaliści krajowi kilku ogólnopolskich przeglądów muzycznych (m.in. Emergenza Festiwal, Barabany, Reggaeland Debiuty). Zwycięzcy II Otwartego Przeglądu Zespołów Muzycznych (Wrocław 2013). W swojej karierze zagrali wiele koncertów klubowych i plenerowych dzieląc scenę z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Dwukrotnie wystąpili na Przystanku Woodstock – obecnie Pol’andRock Festiwal (2015r i 2019r). Ich utwór „Kolory” stał się hymnem „Festiwalu Kolorów” w 2014 roku.

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Do grupy dołączyli Kuzyn– perkusja oraz Anem – klawisze. W grudniu tego samego roku ukazała się debiutancka płyta „Strachy Na Lachy”.

Płocki zespół FARBEN LEHRE powstał we wrześniu 1986 roku, z inicjatywy ówczesnego studenta historii, wokalisty Wojtka Wojdy oraz perkusisty Marka Knapa. W pierwszym składzie znaleźli się również gitarzysta Robert Chabowski i basista Piotr Kokoszczyński. Do dnia dzisiejszego, przez historię kapeli przewinęło siłę łącznie 20 muzyków. Najczęściej zmieniali się perkusiści. Aktualnie formacja występuje jako kwartet, a na koncertach w wersji akustycznej na scenie pojawia się skład siedmioosobowy. Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem.

Zespół przez cały 2021 rok, mniej lub bardziej uroczyście, świętuje 35-lecie istnienia (bez jednego dnia przerwy), w związku z czym przygotowali garść artystycznych przedsięwzięć i jubileuszowych niespodzianek... Temperatura rośnie, adrenalina zaczyna szybciej pulsować w żyłach, a akumulatory sumiennie naładowane i przygotowane do działania!

Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego mn. Ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „KLER” ). Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół Gutek to projekt Piotra „Gutka: Gutkowskiego – wokalisty, który od 2018 roku wraz ze swoim zespołem dodaje kolorytu polskiej scenie muzycznej. Debiutował na ubiegłe trasie Punky Reggae Live, dając się poznać jako autor, kompozytor i lider Przez wiele lat jego charakterystyczny głos i melodyjny śpiew kojarzył się z Indios Bravos, jak również dodawał smaku hip hopowym hymnom przełomu wieków. „Ja to Ja” Paktofoniki , „Rapowe Ziarno” Abradaba czy „To Dla Moich Ludzi” Vienia i Pelegoto przykłady pierwsze z brzegu. Chociaż Gutek został przypisany do reggae i hip hopu to wgłębiając się w gąszcz jego muzycznych kolaboracji, na tych kilkudziesięciu płytach znajdziemy całe spektrum muzycznych gatunków.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Miejsce siedzące

33,00 zł

W dniu koncertu

Miejsce siedzące

43,50 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.