Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Festiwale Summer Fall Festival 2022

Festiwale: Summer Fall Festival 2022

Bilety na festiwal

Summer Fall Festival 2022

termin

So, 03 września 2022 godz. 16:00

miejsce

Amfiteatr Płock
Rybaki, 09-402 Płock

organizator

Abare

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 02 wrz 2022 23:59

60 PLN

Wyprzedane


Standard

W dniu koncertu

dostępna do
So, 03 wrz 2022 15:00

70 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Summer Fall Festival 3 września w Płocku!

ILLUSION, KOBRANOCKA, FLAPJACK, KOZAK SYSTEM, KSU, ZENEK KUPATASA


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

bramka - 15:00
start - 16:00

Zapraszamy na kolejną edycję Summer Fall Festival! 🤘 Rockowe pożegnanie lata odbędzie się 3 września (sobota) w płockim Amfiteatrze.Na scenie wystąpią zespoły tj. ILLUSION, KOBRANOCKA, FLAPJACK, KOZAK SYSTEM, KSU, ZENEK KUPATASA.

Muzyka rockowa nie jest jednorodnym gatunkiem. Wszystkie style rockowe charakteryzują się brzmieniem opartym na dźwiękach gitarowych i perkusji, z wyraźnie zarysowanym rytmem i śpiewem, wywodzącym się z bluesa oraz wolnej jazzowej improwizacji. Taki jest też Summer Fall, na którym prezentujemy szeroko rozumianą muzykę rockową.

..................................

🔸ILLUSION🔸

Illusion został założony w 1992 r. w Gdańsku przez Tomasza „Lipę” Lipnickiego (wokal, gitara), Jurka „Jerrego” Rutkowskiego (gitara) i Pawła Herbascha (perkusja), do których wkrótce dołączył Jarek Śmigiel (bas). Już w 1993 r. zespół zwyciężył w konkursie Marlboro Rock-in, wystąpił na festiwalu w Jarocinie i Festiwalu Sztuki w Żarnowcu i pojawił się w Szwajcarii na festiwalu Gampel. W latach 90. Illusion wydał pięć albumów, a piosenkami „Nóż”, „Vendetta” czy „Cierń” szybko i na długo zyskał uznanie fanów ciężkiego brzmienia. Był nominowany do Fryderyków i zdobył trzy złote płyty w czasach, gdy przyznawano je za sprzedaż minimum 100 tys. egzemplarzy.

🔸KOBRANOCKA🔸

Pierwszy koncert pod nazwą "Kobranocka" odbył się w sierpniu 1985 w warszawskiej Riwierze na festiwalu Poza Kontrolą. Występ zebrał dobre recenzje. Zaproponowano grupie wspólną trasę po Polsce z zespołem Die Toten Hosen. W styczniu 1986 powstały pierwsze nagrania, a w sierpniu 1986 Kobranocka zagrała na festiwalu w Jarocinie. Muzycy byli przekonani, że występują jako goście. Okazało się, że zdobyli największą ilość głosów publiczności. Oprócz niezliczonej ilości koncertów w Polsce, Kobranocka koncertowała między innymi w Niemczech, Anglii, Irlandii, Szkocji, Rosji i USA. Kapela wystąpiła w roli supportu na polskich koncertach Guns’n’Roses i Scorpions. Przez ponad trzy dekady istnienia, z toruńskim zespołem współpracowało wielu wybitnych artystów, między innymi Kayah, Edyta Bartosiewicz, Kasia Nosowska, Martyna Jakubowicz, Ewelina Flinta i wielu innych.

🔸FLAPJACK🔸

Flapjack powstał w 1993 roku z inicjatywy Roberta "Litzy" Friedricha i Macieja "Ślimaka" Starosty (obaj z zespołu Acid Drinkers). Pozycję drugiego gitarzysty objął Maciej Jahnz, z którym Litza grał wcześniej w zespole Slavoy. Basistą został Jacek „Hrap-Luck" Chraplak, późniejszy realizator dźwięku, do składu dołączył również Marcin "Wimek" Wimońć, wokalista i saksofonista zespoły Squot. Przez pewien okres gitarzystą Flapjacka był także nieodżałowany Aleksander "Olass" Mendyk. Rolę wokalisty, po kilku zmianach personalnych, ostatecznie objął Grzegorz "Guzik" Guziński z trójmiejskich formacji Red Rooster i Ndingue.

🔸KOZAK SYSTEM🔸

Ukraiński zespół muzyczny, powstały w lutym 2012 roku z byłych członków grupy Hajdamaky. Muzykę zespołu określa się jako: rock, ska, punk, reggae, kozak-rock i tradycyjna muzyka ukraińska oraz bałkańska. W 2012 roku muzycy realizowali wspólne projekty z Tarasem Czubajem i Saszką Położynskim. W kwietniu 2012 roku został nakręcony teledysk do utworu „Szabla”, który stał się pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzący album. Jesienią 2012 roku zakończyły się prace nad pierwszą płytą zespołu, która, jak promujący ją singel, otrzymała tytuł „Szabla”. Do współpracy zaproszono wielu ukraińskich muzyków i literatów – wśród nich znaleźli się: Saszko Położynski (zespół Tartak), Andrij Sereda (zespół Komu Wnyz), Katia Chill, Dmytro Łazutkin, Jurko Izdryk i Serhij Żadan. Premiera albumu na Ukrainie odbyła się w listopadzie 2012 roku, zaś w Polsce płyta ukazała się w lutym 2013, nakładem wytwórni Lou&Rocked Boys.

🔸KSU🔸

Zespół należący do najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny punkrockowej. Początki działalności zespołu datowane są na 1977 rok, kiedy w Ustrzykach Dolnych, grupa nastolatków postanowiła zająć się muzykowaniem. Pierwszy skład stanowili Eugeniusz "Siczka" Olejarczyk - wokal, gitara, Bogdan "Bohun" Augustyn - saksofon i śpiew , Wojciech "Ptyś" Bodurkiewicz klawisze, Waldemar Kuzianik "Burek" - perkusja oraz Lesław Tomków "Plaster" - gitara basowa. Mimo szczerych chęci, początkowo, granie wychodziło ze średnim efektem, a repertuar bazował głównie na przeróbkach brytyjskich wykonawców jak Led Zeppelin, Black Sabbath czy Deep Purple. W trakcie trzydziestoletniej historii zespołu, przez jego skład przewinęło się ponad trzydzieści osób. W 2009 roku w składzie (oczywiście poza liderem Siczką) znaleźli się: Leszek "Dziaro" Dziarek - perkusja, Paweł "Gaweł" Gawlik - gitara basowa, Jarosław "Jasiu" Widawa - gitara solowa oraz Mateusz "Joseph" Sowa (także ta sama funkcja).

🔸ZENEK KUPATASA🔸

Zenek Kupatasa to muzorobol polskiej sceny niezależnej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat. Obecnie, wydaje swoje piosenki pod własnym szyldem, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów. Jego najnowsza, ósma płyta "O!" popularności przebiła wszystkie poprzednie płyty. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę, gdzie zaciera siê granica między zespołem, a publicznością. Wspomagają go w tym na scenie: Antoni Tomaszek (bas), Jurek Dostał się-Halapenio-Butelka-Łapa (gitara) i Pierre Luigi Pierogi (perkusja).

Wydarzenie bez ograniczeń wiekowych. Dziecko również musi posiadać bilet.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie