Biletomat Koncerty Sun Kil Moon

Koncerty: Sun Kil Moon

Bilety na koncert

Sun Kil Moon

termin

Czw, 16 listopada 2017 godz. 20:00

miejsce

Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizator

Imprestor Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Czw, 16 lis 2017 09:00

100 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Czw, 16 lis 2017 09:00

120 PLN

Wyprzedane 

📄Sun Kil Moon wystąpi w Warszawie!

Sun Kil Moon

Sun Kil Moon w Warszawie 16 listopada na pierwszym pozafestiwalowym koncercie w Polsce! Z radością zawiadamiamy, że Mark Kozelek wraz z zespołem odwiedzą w listopadzie Warszawę, aby zagrać pełny ponad 3-godzinny set w Teatrze Palladium. Zespół przyjedzie zaprezentować na żywo swój ostatni album Common As Light And Love Are Red Valleys Of Blood.

Projekt Sun Kil Moon narodził się w 2002 roku jako kontynuacja indie rockowego zespołu Red House Painters, w którym karierę rozpoczynał Mark Kozelek. Songwriter z Ohio na swoim koncie ma przeszło 40 albumów, których większość wydał w swoim labelu Caldo Verde z siedzibą w San Francisco; na 2017 rok zaplanowane są co najmniej 4 nowe wydawnictwa. Muzyka Sun Kil Moon łączy w sobie długie i powalająco szczere formy poetyckie z oszczędnymi aranżacjami, które z albumu na album zachwycają swym kunsztem. Kariera Marka Kozelka nabrała drugiego rozpędu wraz z wydaniem płyty Benji w 2014 roku. Benji został okrzyknięty najlepszym albumem roku przez FACT Magazine, The Independent opisał album jako "jeden z najbardziej prawdziwych, najmądrzejszych albumów jakich przyjdzie ci słuchać." Sun Kil Moon wydali łącznie 10 płyt. Ostatnią z nich jest Common As Light And Love Are Red Valleys Of Blood - ponad dwugodzinna i wyjątkowo aktualna impresja na temat rzeczywistości roku 2016.

Mark Kozelek o Common As Light And Love Are Red Valleys Of Blood:

"Nagrane w San Francisco i Hoboken w sierpniu 2016. Mark Kozelek i Steve Shelley (Sonic Youth) na bębnach. Od lata 2016 twarz Trumpa zalewa wszystkie kioski w kraju. Okres przedwyborczy oraz strzelaniny, oczywiście, trafiły na mój ostatni album. Na naszym koncercie w Nashville perfekcyjnie ujął to Conor Oberst: "musisz nie mieć mózgu ani duszy, jeśli te rzeczy cię nie dotyczą".
Common As Light And Love Are Red Valleys Of Blood w dużej mierze opisuje zdarzenia, które miały miejsce od stycznia do sierpnia 2016 i jak przetworzyłem to wszystko w trakcie moich podróży.
W tym samym czasie przygotowywany był kolejny album: follow-up do Jesu/Sun Kil Moon. Nasz drugi album pod tytułem 30 Seconds To The Decline Of Planet Earth zostanie wydany 5 maja. Błogosławieństwem było poznanie niezwykle utalentowanego Justina Broadricka i możliwość stworzenia tych pięknych albumów z nim.
Dwa najnowsze albumy uchwycają coś więcej niż moje reakcje na morderstwa w skali masowej czy odejścia naszych ukochanych bohaterów jak David Bowie czy Muhammad Ali. Albumy Sun Kil Moon oraz Jesu/Sun Kil Moon są pełne miłości, humoru i wdzięczności za dar życia."

Common As Light And Love Are Red Valleys of Blood:
http://www.sunkilmoon.com/commonaslight/

30 Seconds To The Decline Of Planet Earth:
http://www.sunkilmoon.com/30seconds/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl