Przejdź do głównej treści strony

Światów nie wzniesiemy nowych

21.10.2023, sobota, 18:00
Bulvary, Inowrocław Księcia Witolda 11, 50-203 Inowrocław
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Czy świat zmierza do ruiny? Co może powstać w zniszczonej rzeczywistości? Czy porażka jest czymś dobrym? Te pytania zadają sobie młodzi dorośli oraz twórcy spektaklu. Poprzez rytuał inicjacyjny nowej parareligii próbują zmierzyć się z lękami i fatalistycznymi wizjami świata dzięki sile muzyki, tańca i czarnego humoru. Ceremonia zostaje obdarta z …
Czy świat zmierza do ruiny? Co może powstać w zniszczonej rzeczywistości? Czy porażka jest czymś dobrym? Te pytania zadają sobie młodzi dorośli oraz twórcy spektaklu. Poprzez rytuał inicjacyjny nowej parareligii próbują zmierzyć się z lękami i fatalistycznymi wizjami świata dzięki sile muzyki, tańca i czarnego humoru. Ceremonia zostaje obdarta z powagi i hierarchii. W ten sposób pragniemy stworzyć egalitarne oraz wyjątkowe doświadczenie zarówno dla widzów jak i twórców. Spektakl jest inspirowany twórczością młodych artystów z wrocławskiego kolektywu Kościół Nihilistów.

Bilety w formie cegiełek 10zł.

Bilety

Aktywne

bilet dla wszystkich

10 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.