Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Inne Święte Słowa: Anna Gacek na NTT | WYDARZENIE ODWOŁANE

Inne: Święte Słowa: Anna Gacek na NTT | WYDARZENIE ODWOŁANE

Bilety na

Święte Słowa: Anna Gacek na NTT | WYDARZENIE ODWOŁANE

termin

Śr, 21 września 2022 godz. 20:00

miejsce

Nocny Targ Towarzyski
Kolejowa 23 , 60-715 Poznań

organizator

Nocny Targ Towarzyski

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Święte Słowa: Anna Gacek na NTT | WYDARZENIE ODWOŁANE w innym terminie i miejscu.


 

📄Kup bilet na spotkanie z Anną Gacek 21 września na Nocnym Targu Towarzyskim!

Anna Gacek


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

bramka - 19:00
start - 20:00

ŚWIĘTE SŁOWA to cykl spotkań podczas, których rozmawiamy z tymi, których zawsze chcieliście usłyszeć w nieco mniej formalnej atmosferze. Każdy z nich ma swoją prawdę, swoją świętość. O inspiracjach, sile i słabościach. O motywacjach i kryzysach. Zawsze kulturalnie, zawsze zabawnie. Blisko Ciebie!

Spotkanie poprowadzi Martyna Olszak, od lat pełniąca funkcję Head of Creative Department and PR w jednej z większych marek modowych w Poznaniu. Producentka sesji zdjęciowych, współwłaścicielka agencji contentowej. Prywatnie czyta Remarque w kimono ręcznie wyszywanym w smoka oraz słucha Milesa Davisa szukając jego sampli w numerach Outkast.

Anna Gacek – dziennikarka i prezenterka, przez dwie dekady (do marca 2020 roku) związana z Programem 3 Polskiego Radia. Oprócz prowadzenia autorskich audycji, w tym wspólnie z Wojciechem Mannem „W Tonacji Trójki”, nadawała relacje z największych światowych festiwali, m.in. z Glastonbury i Roskilde, w Polsce spędziła dziesięć lat na trasie Męskie Granie i kilkanaście na Off Festivalu.

Przeprowadziła ponad tysiąc wywiadów, w tym z Paulem McCartneyem, Nickiem Cave’em, Patti Smith, Marianne Faithfull, Florence Welch, Alexem Turnerem, The White Stripes i The Strokes. Obecnie, w autorskim cyklu podcastów „Rzeczy ulubione”, rozmawia z najważniejszymi postaciami polskiej kultury. Pasjonatka sztuki, mody i popkultury, prowadziła w TVP2 realizowany na licencji BBC program „Bake Off” i poświęcony kulturze program „Dzieje się na żywo” w Wirtualnej Polsce.

Spotkanie promujące pierwszą książkę Anny Gacek, pt. "Ekstaza. Lata 90. Początek." Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!