Przejdź do głównej treści strony

Sylwester 2019/20 | Feel The Glow - KATHY BROWN

31.12.2019, wtorek, 21:00
Sassy, Gdańsk Chmielna 10, 80-748 Gdańsk
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

Pierwszy rok zabawy w Sassy kwitujemy drugim klubowym SYLWESTREM.

Zamykamy 2019 i z olbrzymim apetytem na zabawę wkraczamy w 2020. Wraz z naszym partnerem Champagne Perrier-Jouët porywamy Was do oszałamiającego tańca na dwóch poziomach, w klubie oraz SASSY ROOF TOP z udziałem gościa specjalnego z USA Kathy …

 

Pierwszy rok zabawy w Sassy kwitujemy drugim klubowym SYLWESTREM.

Zamykamy 2019 i z olbrzymim apetytem na zabawę wkraczamy w 2020. Wraz z naszym partnerem Champagne Perrier-Jouët porywamy Was do oszałamiającego tańca na dwóch poziomach, w klubie oraz SASSY ROOF TOP z udziałem gościa specjalnego z USA Kathy Brown - divy wokalnego #HOUSE.

Talent Kathy Brown, której głos wzmacniał choćby produkcje Soul Central, Sol Brothers, Praxis, Freejak będzie wspierany przez zaproszonych DJ-ów: Luke Erb & Ricardo oraz polsko-amerykańskie duo Lambert & Handle finaliści Defected Croatia 2018 i autorzy klubowego bangera "Fight For Your Right".

Na drugim poziomie w SASSY ROOF TOP zaprezentuje swą wyborną selekcję mieszkający w Polsce francuski DJ The SAINT, którego gościem będzie ognista, mogąca zastąpić pokaz fajerwerków wokalistka NUNO. W klimat wieczoru wprowadzi DJ Soda.

Poza atrakcjami muzycznymi wyczekujcie na specjalnie przygotowane na ten dzień dekoracje oraz pokazy grupy tanecznej Ashaki w niezwykłych strojach i nastrojach.

🔱 DETAILS:
http://besassy.pl/sylwester-2019

🔱 ENTRY:
21+ only
Liczba miejsc ograniczona.

🔱 RESERVATIONS:
Szczegóły dotyczące oferty, menu i pakietów oraz rezerwacji stolików:
rsvp@besassy.pl | +48 732 340 600 System rezerwacji online:
http://bit.ly/SassyRezerwacje

🔱 DRESS CODE:
Feel the glow – glam, glitter, neon, colour!
Zabłyśnij tej nocy twórczo.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

154,30 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.