Przejdź do głównej treści strony

Sylwester Ostrowski „One Voice” - Inauguracja

24.11.2023, piątek, 20:00
Klub Jazzment, Szczecin Kurkowa 4, 70-535 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Inaugurujemy ogłoszony przez Szczecin Jazz projekt artystyczno-edukacyjny Sylwester Ostrowski „One Voice” 🎶

W ramach tegorocznej edycji festiwalu, utalentowane wokalistki i wokaliści będą mieli szansę stanąć na scenie obok światowej sławy gwiazd. W otwartym naborze do projektu „One Voice” zgłosiło się kilkadziesiąt utalentowanych wokalistek i wokalistów z całego kraju. Pierwszą piętnastkę …

Inaugurujemy ogłoszony przez Szczecin Jazz projekt artystyczno-edukacyjny Sylwester Ostrowski „One Voice” 🎶

W ramach tegorocznej edycji festiwalu, utalentowane wokalistki i wokaliści będą mieli szansę stanąć na scenie obok światowej sławy gwiazd. W otwartym naborze do projektu „One Voice” zgłosiło się kilkadziesiąt utalentowanych wokalistek i wokalistów z całego kraju. Pierwszą piętnastkę będziecie mogli posłuchać już 24 listopada podczas pierwszego wspólnego koncertu z zespołem Rey & Syl w Jazzment Klub.

Sylwester Ostrowski - saksofonista jazzowy, kompozytor, szef artystyczny festiwalu Szczecin Jazz oraz band leader zespołu Jazz Brigade. W ostatnim czasie skupia się w szczególności na swoim najnowszym projekcie - zespole Rey & Syl, który współprowadzi razem z rewelacyjną amerykańską wokalistką Dorrey Lin Lyles.

Producentem festiwalu jest Szczecińska Agencja Artystyczna a mecenat sprawuje Miasto Szczecin. 

Bilety

Wyprzedane

Standard

Kategoria I

60 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.