Przejdź do głównej treści strony

Synth On Part II

28.04.2018, sobota, 19:00
Sfinks700, Sopot Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Synth On! wraca do Sfinks700!

Event poświęcony nurtowi Synthwave i kultowi lat 80tych, na którym będzie można zobaczyć kilku czołowych polskich reprezentantów tego gatunku muzycznego. 28 kwietnia usłyszycie brzmienia syntezatorów z dawnych lat pomieszane ze współczesnym vibe’em. Jeśli lubicie kitsch, kasety VHS i soundtracki z filmów klasy B - ten …

Synth On! wraca do Sfinks700!

Event poświęcony nurtowi Synthwave i kultowi lat 80tych, na którym będzie można zobaczyć kilku czołowych polskich reprezentantów tego gatunku muzycznego. 28 kwietnia usłyszycie brzmienia syntezatorów z dawnych lat pomieszane ze współczesnym vibe’em. Jeśli lubicie kitsch, kasety VHS i soundtracki z filmów klasy B - ten wieczór jest dla Was!

NIGHTRUN87 - (Neo 80’s / Synthwave/ Synthpop) to projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma amerykańsko – brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. NIGHTRUN87 to jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka.

Na dzień dzisiejszy NIGHTRUN87 ma na swoim koncie 4 studyjne albumy: NIGHTRUN (LP 2015) wydany przez amerykańską wytwórnię muzyczną Future City Records, STARSHIPS (LP 2016), VIDEO GIRL (EP 2016) i najnowszy THE DESTROYERS ARE COMING (LP 2018) wypromowane przez samego artystę. Albumy są dostępne w fizycznej i cyfrowej wersji na Bandcamp, iTunes, Spotify, Amazon.

NIGHTRUN87 był nominowany do nagrody “Nowa Twarz” i został zwycięzcą nagrody “Video” za najlepszy teledysk Trójmiejski w plebiscycie DOKI 2016 organizowane w klubie B90 w Gdańsku.

5 czerwca 2017 NewRetroWave (USA) umieścił utwór “The Workout” na swojej oficjalnej stronie Facebook.

W 2017 roku NIGHTRUN87 miał okazję supportować muzyków tj.: Drab Majesty, Perturbator czy Agressiva 69.

Bandcamp: https://nightrun87.bandcamp.com/
Soundcloud: https://soundcloud.com/nightrun87
Facebook: https://web.facebook.com/WilliamMalcolmNightrun87/

FAVORIT89 - (Retro Electro / Dark Synth)

Połączenie soczystych brzmień syntezatorów ery retro z nowoczesnym zacięciem i szczyptą metalowej energii.

FAVORIT89 grał w 2017 roku support przed Perturbatorem. Jego singiel Years ukazał się na popularnym kanale New Retro Wave.

W grudniu 2017 ukazała się debiutancki album FAVORIT89 - "The Beginning" wydany na dwóch nośnikach: ilustrowany digipack oraz kaseta magnetofonowa.

Soundcloud: https://soundcloud.com/favorit89/
Bandcamp: www.favorit89.bandcamp.com/
Facebook: www.facebook.com/favorit89
Instagram: www.instagram.com/favorit89synthwave/
Youtube: www.youtube.com/channel/UCNES9NMi6LiDUARIl1EPrng

80tribe jest muzycznym projektem syntezatorowym założonym w Polsce około roku 2012, inspirowanym dźwiękami retro syntezatorów analogowych, filmami z lat 80 i 90 (głównie filmami akcji i sci-fi), retro grami komputerowymi oraz innymi aspektami kultury lat 80.
W swojej muzyce 80tribe przywraca dawne wspomnienia do życia i z użyciem współczesnych technik produkcji muzycznej przetwarza je w coś o nazwie "futuretro". Do tej pory pod szyldem 80tribe ukazały się trzy płyty EP: "Science and fiction", "Detectives, bad guys & fast cars" oraz wydana niedawno płyta "Futuretro". W 2017 roku 80tribe podjął współpracę z RetroSynth Records, czyli niezależną wytwórnią spod znaku synthwave, prowadzoną przez Scotta Forte. W tym roku jeden z utworów 80tribe znalazł się na kanale

NewRetroWave na portalu Youtube.

https://www.youtube.com/user/80tribe
https://soundcloud.com/80tribe
https://twitter.com/80tribe
https://web.facebook.com/80tribe

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

17,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.