Przejdź do głównej treści strony

Synth On Part III - Sopot

27.10.2018, sobota, 19:00
Sfinks700, Sopot Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Event poświęcony nurtowi synthwave i kultowi lat 80tych, na którym będzie można zobaczyć kilku czołowych polskich reprezentantów tego gatunku muzycznego.

Usłyszycie brzmienia syntezatorów z dawnych lat pomieszane ze współczesnym vibe’em. Jeśli lubicie kitsch, kasety VHS i soundtracki z filmów klasy B - ten wieczór jest dla Was!
FAVORIT89 — (Retro …

Event poświęcony nurtowi synthwave i kultowi lat 80tych, na którym będzie można zobaczyć kilku czołowych polskich reprezentantów tego gatunku muzycznego.

Usłyszycie brzmienia syntezatorów z dawnych lat pomieszane ze współczesnym vibe’em. Jeśli lubicie kitsch, kasety VHS i soundtracki z filmów klasy B - ten wieczór jest dla Was!
FAVORIT89 — (Retro Electro / Dark Synth)
Połączenie soczystych brzmień syntezatorów ery retro z nowoczesnym zacięciem i szczyptą metalowej energii.
FAVORIT89 narodził się latem w 2016 roku i kilka miesięcy później rozpoczął koncertowanie co finalnie doprowadziło do zagrania koncertu w 2017 roku przed jednym z czołowych wykonawców nurtu — Perturbatorem.
Dwa single — Years i Life ukazały się na popularnym kanale New Retro Wave co pozwoliło dotrzeć do większej grupy słuchaczy na całym świecie.
W grudniu 2017 światło dzienne ujrzał debiutancki album FAVORIT89 - "The Beginning" wydany na dwóch nośnikach: CD w ilustrowanym digipacku oraz na kasecie magnetofonowej. Wtedy też rozpoczęła się seria koncertów Synth Runner 2049 na której wraz z polskimi czołowymi wykonawcami nurtu retro wave ruszył w trasę po Polsce, która objęła kilkanaście największych miast Polski. Jesienna trasa FAVORIT89 będzie promowała jego nowy album, który dotychczas jest owiany tajemnicą.

Facebook: https://www.facebook.com/favorit89
Bandcamp: https://favorit89.bandcamp.com
Soundcloud: https://soundcloud.com/favorit89


Zombie Commando — (Dark Synth)
Projekt muzyka występującego pod nazwą Overnout w klimatach Dark Synthwave.
Szybkie i mocne uderzenia niczym maczeta Jasona Vorheesa ucinają głowę a mroczne melodie ukażą Ci wizję dystopijnej, cyberpunkowej przyszłości.
Jeśli lubisz dokonania Johna Carpentera a horrory klasy B z lat 80'tych nie są Ci obce, jego muzyka będzie dla Ciebie idealna.

Facebook: https://www.facebook.com/zombiecomand0/
Bandcamp: https://zombiecommando.bandcamp.com/
Soundcloud: https://soundcloud.com/overnoutt

NIGHTRUN87 — (Neo 80’s / Synthwave / Synthpop - Gdańsk)
to projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma, amerykańsko – brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. NIGHTRUN87 to jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka.
Na dzień dzisiejszy NIGHTRUN87 ma na swoim koncie 4 studyjne albumy: NIGHTRUN (LP 2015) wydany przez amerykańską wytwórnię muzyczną Future City Records, STARSHIPS (LP 2016), VIDEO GIRL (EP 2016) oraz DESTROYERS ARE COMING (LP 2018) wypromowane przez samego artystę. Albumy są dostępne w fizycznej i cyfrowej wersji na Bandcamp, iTunes, Spotify, Amazon.

NIGHTRUN87 był nominowany do nagrody “Nowa Twarz” i został zwycięzcą nagrody “Video” za najlepszy teledysk Trójmiejski w plebiscycie DOKI 2016 organizowane w klubie B90 w Gdańsku.
5 czerwca 2017 wiodący kanał youtube promujący muzykę synthwave - NewRetroWave (USA) umieścił utwór “The Workout” na swojej oficjalnej stronie Facebook.

Podczas dwudziestej odsłony Festiwalu Filmów Kultowych, w klubie B90 (Gdańsk), ukazał się nowy singiel zapowiadający album THE DESTROYERS ARE COMING, który wydany został na dyskietkach 3,5’’ w nakładzie jedynie pięćdziesięciu sztuk. Wydawcą materiału jest portal Soundrive. W marcu 2018 ukazała się czwarta płyta artysty wydana na CD, kasecie i w formacie cyfrowym.
W 2017 roku NIGHTRUN87 miał okazję supportować m.in. Drab Majesty, Perturbator czy Agressiva 69. W 2018 wziął udział w trasie SYNTH RUNNER 2049 czołowych polskich producentów synthwave oraz wystąpił na dwóch koncertach u boku kalifornijskiego Dance With The Dead oraz duńskiego Daniel Deluxe.

W październiku 2018 roku ukazał się najnowszy album NIGHTRUN87 - Nightwolf: Survive the Megadome, który jest oficjalną ścieżką dźwiękową do gry komputerowej Nightwolf (dostępne na Steam).

Bandcamp: https://nightrun87.bandcamp.com/
Soundcloud: https://soundcloud.com/nightrun87
Facebook: https://www.facebook.com/WilliamMalcolmNightrun87/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

16,20 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.