Przejdź do głównej treści strony

Szpak Fryderyk

21.10.2023, sobota, 17:00
Teatr im. A. Fredry w Gnieźnie, Gniezno Mickiewicza 9, 62-200 Gniezno
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

SZPAK FRYDERYK Rudolf Herfurtner

„Szpak Fryderyk” to sztuka, którą będzie można chłonąć siłą wszystkich zmysłów, której będzie można dotknąć, posmakować, zanurzyć się w niej z dziecięcą ufnością.
Dlatego też „Szpak Fryderyk” zagarniający kameralną, wydzieloną specjalnie dla jego potrzeb, przestrzeń widowni słowem, obrazem, żywym dźwiękiem, ekspresją aktorską, stanie się …
SZPAK FRYDERYK  Rudolf Herfurtner

„Szpak Fryderyk” to sztuka, którą będzie można chłonąć siłą wszystkich zmysłów, której będzie można dotknąć, posmakować, zanurzyć się w niej z dziecięcą ufnością.
Dlatego też „Szpak Fryderyk” zagarniający kameralną, wydzieloną specjalnie dla jego potrzeb, przestrzeń widowni słowem, obrazem, żywym dźwiękiem, ekspresją aktorską, stanie się dla naszych dzieci wyprawą w świat całkowicie odmienny od tego, jaki na co dzień zalewa nas z ekranów telewizyjnych i monitorów komputerowych.
Tego świata i jego dziwnych, a zarazem śmiesznych, wzruszających i do głębi prawdziwych bohaterów nie zobaczymy w popularnych kreskówkach i animacjach.
Tylko magia teatru może wykreować baśniową rzeczywistość – szaloną i mądrą zarazem, a poprzez swoją głęboko humanistyczną wymowę uczącą miłości i wzajemnego zrozumienia.


przekład
Lila Mrowińska-Lissewska
 
reżyseria
Łukasz Gajdzis
 
scenografia
Maryna Wyszomirska
 
trio muzyczne
Kacper Chabrowski
Tomasz Leszczyński
Mateusz Szwankowski
 
ruch sceniczny
Aneta Jankowska
 
występują:

Pani Nowak - Martyna Rozwadowska
Pan Kowalski - Wojciech Siedlecki


Spektakl dla widzów od 4 lat  do 8 lat.


Premiera 25.IV. 2014r.


Czas trwania spektaklu:  50 minut  (bez przerwy)

Bilety

Aktywne

Ulgowy

35 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.