Przejdź do głównej treści strony

Tak Brzmi Miasto 2017: Klub Barka

11.11.2017, sobota, 20:30
Barka, Kraków Podgórska 16, 31-052 Kraków
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Konferencja i festiwal Tak Brzmi Miasto 2017: WSPÓŁPRACA to już szóste wydarzenie organizowane pod marką Tak Brzmi Miasto! Skierowane jest przede wszystkim do branży muzycznej – menedżerów, animatorów, agencji, wydawnictw oraz do muzyków i zespołów samodzielnie zarządzających swoją karierą, ale także fanów żywo zainteresowanych sytuacją na polskim rynku muzycznym. 11-12 …

Konferencja i festiwal Tak Brzmi Miasto 2017: WSPÓŁPRACA to już szóste wydarzenie organizowane pod marką Tak Brzmi Miasto! Skierowane jest przede wszystkim do branży muzycznej – menedżerów, animatorów, agencji, wydawnictw oraz do muzyków i zespołów samodzielnie zarządzających swoją karierą, ale także fanów żywo zainteresowanych sytuacją na polskim rynku muzycznym. 11-12 listopada w Krakowie, w kompleksie przy ul. Krakowskiej 41, na którego terenie znajdują się niezależne inicjatywy - przede wszystkim Teatr Nowy Proxima, ale też klubokawiarnia Literacka czy galeria sztuki Off-Frame spotykać się będziemy na panelach dyskusyjnych, warsztatach, wykładach i spotkaniach. Z kolei część festiwalowa odbędzie się w bliskim sąsiedztwie kompleksu, na Kazimierzu, w klubach Piękny Pies, Alchemia, Magazyn Kultury, Barka Alrina czy Drukarnia. Zagrają na niej krakowskie zespoły reprezentujące lokalne kolektywy muzyczne: Attention Please!, Karoryfer Lecolds, Wynik Współpracy, Loose Wire, ArsLatrans i Krakowska Scena Muzyczna.

Widzimy się w listopadzie w Krakowie! A tak było w zeszłym roku podczas festiwalu Tak Brzmi Miasto:
https://www.youtube.com/watch?v=Vt7Wmm1GZ_0

---

BARKA
start: 20:30

Kuba Duda - Wprawny obserwator krakowskiej muzyki widział Kubę Dudę w szeregach Vladimirskiej, the Silver Owls, Patrick the Pan czy Teddy Jr. and the Undertakers. Pod swoim nazwiskiem gra na gitarze. Nie śpiewa. Jeżeli jednak w tym momencie pomyśleliście: „E, nuda” to nie możecie bardziej się mylić. Fakt, jest to instrumentalna muzyka ilustracyjna, ale jest to też muzyka z gatunku tych, które momentalnie wciągają słuchacza w swój świat i nie chcą z niego wypuścić. Otwarte przyznawanie się Kuby do inspiracji filmami Lyncha i Jarmuscha jest niepotrzebne – to słychać! Zazwyczaj zresztą jego koncertom towarzyszą wizualizacje i nieme filmy. Tym razem będzie towarzyszyć mu… teatr. A konkretnie Impro KRK – składająca się w większości z zawodowych aktorów, absolwentów krakowskiej PWST grupa improwizatorów. Piszą tak: „Teatr improwizowany opiera się na spontaniczności, tworzeniu scenariusza na oczach widzów. Inspiracją przedstawień są często sugestie padające z widowni, a scenariusz jako taki nie istnieje. Dzięki temu widz staję się świadkiem niepowtarzalnego wydarzenia.” Na teatrze się co prawda nie znamy, ale tak nam się to spodobało, że pomyśleliśmy: gdzie, jak nie u nas, jest miejsce na taką współpracę?

https://www.youtube.com/watch?v=OKdqOiiIxco
--

WIĘCEJ INFORMACJI:
www.takbrzmimiasto.pl

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

22,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.