Przejdź do głównej treści strony

Tam, gdzie serca łączą się w jedno

12.06.2024, środa, 17:00
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, Stalowa Wola 1 Sierpnia 9, 37-450 Stalowa Wola
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Tam, gdzie serca łączą się w jedno – spektakl taneczny na podstawie podań, legend i opowiastek z regionu lasowiackiego

Spektakl „Tam, gdzie serca łączą się w jedno” to magiczna opowieść miłosna utkana tańcem. Śledząc losy głównych bohaterów przeniesiemy się w świat opowiastek i gawęd lasowiackiej ziemi, zaczerpniętych zarówno z literatury popularnej, jak …
Tam, gdzie serca łączą się w jedno – spektakl taneczny na podstawie podań, legend i opowiastek z regionu lasowiackiego

Spektakl „Tam, gdzie serca łączą się w jedno” to magiczna opowieść miłosna utkana tańcem. Śledząc losy głównych bohaterów przeniesiemy się w świat opowiastek i gawęd lasowiackiej ziemi, zaczerpniętych zarówno z literatury popularnej, jak i etnograficznych opracowań.

Barwne taneczne widowisko poprowadzi nas w leśne ostępy, gdzie odnajdziemy echa pradawnych zwyczajów, spotykamy istoty fantastyczne i niezwykłe zwierzęta obdarzone ludzkimi cechami. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesiemy się w czasy znane z opowieści naszych dziadków, gdzie dobro ostatecznie zwycięża, a zły los może się odmienić.

Projekt pn. „Przebudowa i wykonanie prac konserwatorskich w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli celem efektywnego wykorzystania dziedzictwa kulturowego” dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) 2014-2021

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

BILET

10,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.