Przejdź do głównej treści strony

Tama | Audio Weekend | KEVIN DE VRIES

25.07.2020, sobota, 22:00
Tama, Poznań Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

Na otarcie łez po Audioriver zaprosiliśmy na Dziedziniec Tama Baru naszego rezydenta Kevina De Vriesa.
Kevin de Vries to DJ i producent muzyczny, który w bardzo krótkim czasie zyskał popularność i uznanie, łącząc techno z elementami muzyki transowej. Dzięki pierwszej EP „A Journey Through Life”, wydanej przez Complexed Records …

 

Na otarcie łez po Audioriver zaprosiliśmy na Dziedziniec Tama Baru naszego rezydenta Kevina De Vriesa.
Kevin de Vries to DJ i producent muzyczny, który w bardzo krótkim czasie zyskał popularność i uznanie, łącząc techno z elementami muzyki transowej. Dzięki pierwszej EP „A Journey Through Life”, wydanej przez Complexed Records w 2015, zwrócił na siebie uwagę takich postaci, jak Richie Hawtin czy Adam Beyer. Kolejne sukcesy przyszły bardzo szybko. Kawałek „Eternity” trafił na składankę z okazji 20. lecia Drumcode, a „Time Traveller” był jednym z utworów najczęściej granych przez Svena Vatha w 2016 roku. Obecnie wydaje też dla założonego przez Tale of Us Afterlife, labelu Alana Fitzpatricka We Are The Brave oraz Cocoon. 

Jego najnowsze produkcje często grywają w swoich setach największe nazwiska sceny klubowej takie, jak Solomun, Mind Against, Tale of Us i wielu innych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

32,90 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.