Przejdź do głównej treści strony

TAMA PRES. André Hommen

22.09.2017, piątek, 23:00
Tama, Poznań Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

START: 23.00
André Hommen to niemiecki DJ i producent. Jego niemal dziesięcioletnia kariera pełna jest występów we wszystkich imprezowych zakątkach świata od Berlina przez Barcelonę, Ibizę, NYC, po Dubaj. Grał m.in. w Watergate, Kater Blau czy też Database. Jako ważny element labelu Objektivity, pracował z Dennisem Ferrerem, The Martinez Brothers, …

START: 23.00
André Hommen to niemiecki DJ i producent. Jego niemal dziesięcioletnia kariera pełna jest występów we wszystkich imprezowych zakątkach świata od Berlina przez Barcelonę, Ibizę, NYC, po Dubaj. Grał m.in. w Watergate, Kater Blau czy też Database. Jako ważny element labelu Objektivity, pracował z Dennisem Ferrerem, The Martinez Brothers, Loco Dice, Henrikiem Schwarzem i innymi artystami. Resident Advisor umieścił numer z jego trzeciego solowego albumu na 8. miejscu listy Top 100 Tracks of 2015. Aktualnie André pracuje nad kolejną EPką, w między czasie wydając swoje remixy utworów artystów takich, jak Fritz Kalkbrenner czy CJ Jeff.

"Gdybym miał wytłumaczyć czym jest dla mnie muzyka house - to może brzmieć niejasno,ale wszystko, co mogę powiedzieć, to że house jest jak moja ojczyzna, mój dom... w bardzo figuratywnym sensie. To jak miejsce, w którym czuję się naprawdę swobodnie."

Tak o swojej ulubionej muzyce mówi sam zainteresowany. A jak gra? O tym przekonamy się już 22 września w TAMIE!

Support:
pockerfield(TAMA)
Okami(TAMA)

André Hommen Boiler Room Berlin DJ Set
https://www.youtube.com/watch?v=sj2dsWPV4gU

André Hommen Boiler Room NYC DJ Set
https://www.youtube.com/watch?v=sR_0mW_AWs0

Ane Brun - To let myself go (André Hommen remix)
https://www.youtube.com/watch?v=JdWXzM_zYwM

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

13,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.