Przejdź do głównej treści strony

TANZBOAT podczas ŻAGLE Szczecin 2023

19.08.2023, sobota 18:00
Statek Joanna Bulwar Piastowski 4, 71-545 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Przed nami trzeci, ostatni rejs tego lata, lecz zdecydowanie najbardziej widowiskowy. Wszystko z powodu ŻAGLE 2023 Szczecin, czyli żeglarskiego święta, …

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Przed nami trzeci, ostatni rejs tego lata, lecz zdecydowanie najbardziej widowiskowy. Wszystko z powodu ŻAGLE 2023 Szczecin, czyli żeglarskiego święta, które w weekend 18-20.08. odbędzie się w naszym mieście. Czy jesteś mieszkańcem Szczecina, czy też będziesz przejazdem, koniecznie popłyń z nami TANZBOATem!

Ta edycja cyklu zawsze jest wyjątkowa, a wszystko dzięki anturażowi, jaki mu towarzyszy. Podczas imprezy w sobotę 19 sierpnia będzie można podziwiać dziesiątki pięknych żaglowców widzianych od strony wody, tysiące ludzi na lądzie, wesołe miasteczko i różne strefy festiwalu 🎡 Do tego dodajmy tradycyjne dekoracje na naszym statku, przyjazną atmosferę i przede wszystkim muzykę - to wszystko sprawia, że wydarzenia TANZBOAT podczas Żagle 2023 Szczecin nie można przegapić!

🎫 Bilety w cenie 99 zł (za czterogodzinny rejs)

Do tańca zagrają:

🎧 Brat Beat (Canalia)

https://soundcloud.com/brat-beat

🎧 Daniel Stetting (Sonda Records)

https://soundcloud.com/danielstetting

🎧 Dawid Korniak (Canalia/Elektroniczny Szczecin/TANZBOAT)

https://soundcloud.com/dawidkorniak

🎧 Mazzè (Magic Stories Records)

https://soundcloud.com/mazzemusic

Muzyka, widoki na Szczecin, dekoracje, letnia aura - popłyń z nami w piękny i roztańczony rejs! 👣

A co po imprezie na statku? Na pewno nie idziemy do domu. Zapraszamy na after party, które odbędzie się na nowej scenie open air przy Hali Odra. Wydarzenie Elektroniczny Szczecin & Canalia Showcase rozpocznie się o godzinie 23:00! 

Kliknij tutaj, aby kupić bilet na after party w przedsprzedaży!

 Wejście na pokład: godz. 17:30

 Wypływamy: 18:00

 Powrót: 22:00

W rejs wypłyniemy naszym ulubionym Statkiem Joanna, który cumuje tuż przy Amore mio (dawny Cafe Stockholm) - Bulwar Piastowski 4 ⚓

Nie zostawaj na lądzie, płyń z nami! ⚓

🎫 🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD

99 zł

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.