Przejdź do głównej treści strony

Targi Garden & Murawa Expo

27.01.2024, sobota, 10:00 - 28.01.2024, niedziela, 16:30 Otwarcie bramek: 09:30
Hale Expo, Łódź aleje Politechniki 4, 93-590 Łódź
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w terminie 27-28 Stycznia 2024 roku Firma Euro-Expo organizuje w Hali Expo-Łódź Targi ogrodnicze „Garden & Murawa Expo”.

To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest do miłośników ogrodów oraz osób i firm działających w branży ogrodniczej oraz pokrewnych: projektowania i utrzymywania terenów zielonych, oświetlenia, nawodnień, akcesoriów, narzędzi, …


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w terminie 27-28 Stycznia 2024 roku Firma Euro-Expo organizuje w Hali Expo-Łódź Targi ogrodnicze „Garden & Murawa Expo”.

To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest do miłośników ogrodów oraz osób i firm działających w branży ogrodniczej oraz pokrewnych: projektowania i utrzymywania terenów zielonych, oświetlenia, nawodnień, akcesoriów, narzędzi, basenów, budowy tarasów i ich zadaszeń, dekoracji takich jak fontanny, skalniaki aż po wędzarnie i pszczelarstwo.

Po kilku latach przerwy branża ogrodnicza potrzebuje bezpośrednich spotkań, które dadzą możliwość wymiany doświadczeń, powiększenia grona odbiorców i promocji własnej marki.

Liczymy na duże zainteresowanie zwiedzających, dla których wydarzenie takie jak Garden Expo będzie kopalnią pomysłów i źródłem inspiracji związanych z zagospodarowaniem ogrodów, parków, przestrzeni miejskich oraz działek.

W trakcie targów będą dostępne najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu ogrodnictwa, prezentowane przez wiodących producentów z Polski i z zagranicy.
Będzie można zobaczyć bogatą ofertę roślin, od kwiatów, przez krzewy i drzewa, po rośliny doniczkowe, jak również meble ogrodowe, oświetlenie zewnętrzne i inne dodatki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, systemy nawadniania, gastronomię ogrodową, place zabaw, sprzęt i narzędzia oraz wiele innych, które pomogą stworzyć wymarzone miejsce na świeżym powietrzu.

Przygotowaliśmy również atrakcje dodatkowe, takie jak wykłady botaników, warsztaty z zakresu uprawy konkretnych gatunków roślin, projektowania ogrodów oraz aranżacji przestrzeni na świeżym powietrzu, spotkania z pszczelarzami czy zimowe grillowanie na świeżym powietrzu.

Deklarujemy gotowość do podjęcia rozmów i otwartość na wszelkie inicjatywy i propozycje współpracy.
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu jako wystawca.

Dlaczego w styczniu? By Wystawcy mieli czas na przygotowanie stoisk i ofert, a Zwiedzjący mogli się przygotować na sezon 2024.
Dlaczego Łódź? Bo jest w samym centrum Polski, wszystkie drogi prowadzą do Łodzi :) Dodatkowo jest to miasto ze świetną infrastrukturą wystawienniczą i zapleczem hotelowo-gastronomicznym.
Dlaczego warto? Reklama w social mediach czy google nie jest tak skuteczna, jak spotkanie z Klientem bezpośrednio. Ludzie uwielbiają rozmawiać, oglądać i zbierać informacje.

Targi patronatem objęło między innymi Arboretum w Rogowie oraz Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz Pani Dorota Zawadzka która poprowadzi wystąpienie o psychologii przyjemności pracy w ogródku.

Warsztaty z zakresu pielęgnacji murawy poprowadzi światowej sławy specjalista od pielęgnacji boisk i murawy UEFA Pan Philip Fifield

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z zaproszenia jako wystawcy.
W celu przedstawienia szczegółowej oferty uprzejmie proszę o kontakt. 

Bilety

Aktywne

Bilet Normalny

25 zł
Do wyczerpania

Bilet Ulgowy (do lat 18)

15 zł
Do wyczerpania

Bilet Seniora (powyżej 60 lat)

15 zł
Do wyczerpania

Bilet Rodzinny 2+1

20 zł
Do wyczerpania

Bilet Rodzinny 2+2

17,50 zł
Do wyczerpania

Bilet Grupowy ( powyżej 10 osób)

15 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.