Przejdź do głównej treści strony

Technikum: Cleric

23.03.2018, piątek, 23:00
Projekt LAB, Poznań Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Zwołujemy wyjątkową sesję Techniküm! Na dodatkowe, wyrównawcze zajęcia w weekend zaprosiliśmy naukowca niezwykle wysokiej rangi. Dowodzenie w katedrze Techniküm przejmie Cleric - brytyjski dj i producent techno, charakteryzujący się wyjątkowo energicznym stylem gry. Jego prace badawcze opierające się na łączeniu basu i perkusji ukazywały się w takich wytwórniach jak Arts, …

Zwołujemy wyjątkową sesję Techniküm! Na dodatkowe, wyrównawcze zajęcia w weekend zaprosiliśmy naukowca niezwykle wysokiej rangi. Dowodzenie w katedrze Techniküm przejmie Cleric - brytyjski dj i producent techno, charakteryzujący się wyjątkowo energicznym stylem gry. Jego prace badawcze opierające się na łączeniu basu i perkusji ukazywały się w takich wytwórniach jak Arts, Sonntag Morgen, Figure, EarToGround czy w jego własnej oficynie - Clergy. Artysta w Polsce dał się zapamiętać m.in. jako godne zastępstwo Gesaffelsteina podczas Audioriver Festival 2016. Podczas tej nocy będą go wspierać lokalni artyści dobrze znani z czwartkowych imprez w Projekt LAB.

Posłuchaj:
Cleric - 2nd Limit
https://www.youtube.com/watch?v=h0tzBpYnEdc
Cleric - The Key Of Night
https://www.youtube.com/watch?v=vvehBlUAlMs
Cleric - Invite's Choice Podcast 344
https://www.youtube.com/watch?v=a8RkupfnDuM

Lineup:

Main:

- Cleric (C L E R G Y / ARTS)
- Cosmaya (Projekt LAB)
- Tralien (A.T.O.M.)

Bar:

- BASEN (Zboro x pockerfield)
- Jakub Przewoźny

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

16,20 zł

Standard

Standard

26,90 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.