Biletomat Muzyka klubowa Aparde LIVE & Jan Fleck // Technonica vol. 1

Muzyka klubowa: Aparde LIVE & Jan Fleck // Technonica vol. 1

Bilety na clubbing

Aparde LIVE & Jan Fleck // Technonica vol. 1

termin

So, 07 grudnia 2019 godz. 23:00

miejsce

Transformator
Tęczowa 57, 53-602 Wrocław

organizator

Transformator

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 17 lis 2019 18:32

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 gru 2019 20:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Aparde LIVE & Jan Fleck w klubie Transformator!

Aparde, Jan Fleck

 

Bierz ołówek i zapisuj... 07.12! Tej nocy w naszych nieskromnych progach podejmiemy niebanalnych gości w ramach nowego cyklu imprez. Technonica to projekt, którego dusza opiera się na symbiozie dwóch modułów - eksperymentalnej muzyki klubowej w formule live (BOWL) oraz techno (OSTRO).

APARDE
Nasz pierwszy gość, Paul Camillo, to producent pochodzący z wyspy Uznam położonej na Morzu Bałtyckim. Na co dzień można go spotkać w Berlinie, gdzie mieszka i tworzy. Multiinstrumentalista, który nim na dobre zafascynował się muzyką klubową przebył długą podróż przez rozmaite zakamarki gatunkowe. Swoje powołanie odnalazł w awangardowych, klimatycznych i minimalistycznych brzmieniach. W swojej karierze nieraz rozgrzewał parkiet dla mistrzów gatunku, jak Christian Löffler, Kiasmos czy Ryan Davis, by wymienić kilku. Na jego koncie znajdziemy też świetnie przyjęte wydawnictwa w takich labelach, jak Stil vor Talent Olivera Koletzkiego czy Traum Schallplaten. Jego brzmienie przeniesie nas do świata melancholii okraszonej rytmicznym beatem. Unikatowe doznania zagwarantuje nam bogate zaplecze dźwięków osobiście nagrywanych przez Paula, dzięki którym tworzy on jedyną w swoim rodzaju atmosferę i ładunek emocji. Właśnie on zaopiekuje się nami na scenie BOWL.


JAN FLECK
Na scenie OSTRO siódme poty wyciskać z nas będzie Jan Fleck. Przygodę z produkcją zaczął mając 16 lat, obecnie swoje skrzydła rozwija w Berlinie. Pierwsze szlify zdobywał tworząc bardziej ekstremalne odmiany muzyki elektronicznej, jak drum'n'bass, schranz czy hardcore. Po latach odnalazł swoje powołanie, którym jest dark oraz hard techno. Szybko pozyskał uznanie wydając dla różnych wytwórni, dzięki czemu mając 19 lat wydawał już swoje pierwsze czarne krążki, którymi pozyskał szeroką audiencję. W trakcie swojej kariery odwiedził ponad sto klubów w Europie, jak i Ameryce Południowej, gdzie swoimi setami oraz live-actami podbił serca i umysły tłumów. Podczas występów wykazuję się nietuzinkową wszechstronnością, co sprawia, że nie można go w żaden sposób zaszufladkować. Jego najświeższe produkcje są utrzymane w stylu labelów takich, jak Naked Lunch, DSR, Abstract Records czy Brood Audio. Spodziewajmy się nastrojowego ponurego brzmienia, wspomaganego przez energiczny kick, które pożera bez reszty. Wsparcie od wyjadaczy gatunku takich jak Slam, Chris Liebing, Carl Craig, Charlotte de Witte, Mikael Jonasson oraz Joseph Capriati utwierdza w przekonaniu, że Jan wybrał właściwą drogę. Nie możemy się doczekać!


OSTRO
Jan Fleck [ Planet Rhythm | subroom ]
Mistic [ BRESLAU TECHNO ]
Matbe [ BRESLAU TECHNO ]
TBA

BOWL
Aparde LIVE [ Stil vor Talent | Ki Records ]
kEczuP [ Transformator ]
TBA

Sound system by SLAP

Lights by Afterglow

Artwork by Weronika Mroczek

RA: https://www.residentadvisor.net/events/1342164

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na wydarzenia w klubie Transformator