Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy Technosoul Showcase na Szpitalnej 1

Imprezy: Technosoul Showcase na Szpitalnej 1

Bilety na imprezę

Technosoul Showcase na Szpitalnej 1

termin

Pt, 23 czerwca 2017 godz. 22:00

miejsce

Szpitalna 1
Szpitalna 1, 31-027 Kraków

organizator

Szpitalna 1

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 23 cze 2017 19:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄Technosoul showcase w Krakowie!

Dtekk, Essence, Private Press

Od 2008 roku Technosoul stara się promować muzykę techno w możliwie różnorodnych odsłonach: tak robimy zarówno organizując imprezy, jak i prowadząc będący przedłużeniem naszej działalności label. 23 czerwca zapraszamy na Szpitalną 1, gdzie pojawimy się w składzie: ojcowie-założyciele (Dtekk i Essence) oraz nasze najmłodsze talenty Private Press.

Private Press
Private Press to warszawski duet tworzony przez Adama (znanego także pod aliasami Matat Professionals i Newborn Jr.) i Janka. Specjalizują się w produkowaniu pompującego i połamanego techno/rave z elementami dubu. Debiutancką płytę wydali dla wytwórni Technosoul (z czego jesteśmy bardzo dumni). EPka Selftitled została świetnie przyjęta przez krytyków, magazyny i portale muzyczne oraz producentów takich jak Radio Slave, Mark Broom, Ryan Elliot czy Spencer Parker. Głównym założeniem chłopaków jest granie dynamicznych live actów i dzielenie się przyjacielskim klimatem w studio i na co dzień. Po pierwszej serii występów w polskich klubach wiemy, że robią to nadzwyczaj dobrze. W najbliższym czasie chłopaki wydadzą kolejną EP w Technosoul, jak również dwie EP nakładem pewnej holenderskiej wytwórni...

Dtekk
"Ojciec założyciel" Technosoul, jest nie tylko DJ-em z wyjątkową i idealnie doprecyzowaną selekcją, ale również niestrudzonym promotorem. To przede wszystkim dzięki niemu już od paru lat odbywa się Up To Date Festival w Białymstoku oraz Salon Ambientu, który zaczyna odwiedzać coraz to więcej polskich miast. Jeśli muzyka techno w Polsce w końcu wyszła z podziemia, to z pewnością jest to w dużej mierze jego zasługa.

Essence
Drugi z "ojców założycieli" Technosoul to kolekcjoner płyt winylowych, zapalony DJ i promotor. Pochodzi z Trójmiasta, a od paru lat prężnie działa na warszawskiej scenie klubowej, jednocześnie współpracując z najważniejszymi klubami w całej Polsce. Ma zamiłowanie do techno, minimal music, ambientu, eksperymentów i dobrego house'u. W Technosoul zajmuje się zarówno działaniami promocyjno-djskimi, jak i prowadzeniem wytwórni o tej samej nazwie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!