Biletomat Koncerty Tęskno w Łodzi

Koncerty: Tęskno w Łodzi

Bilety na koncert

Tęskno w Łodzi

termin

Czw, 06 grudnia 2018 godz. 20:00

miejsce

Studio Koncertowe Radia Łódź
ul. Narutowicza 130, 90-146 Łódź

organizator

Distorted Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 06 gru 2018 09:46

25 PLN

Wyprzedane


tęskno. tęskno. tęskno. tęskno.

 

📄tęskno. w Łodzi!

tęskno.

Wejście: 19:00. Start: 20:00

tęskno.
"Tęskno" to projekt wokalistki Joanny Longić i pianistki Hani Rani. Składa się na niego zbiór piosenek z autorskimi tekstami w języku polskim i muzyką, która stara się wymknąć podziałowi na znane gatunki i style, łącząc brzmienia akustyczne z nowoczesnymi. Premiera projektu miała w maju 2017 roku, ale wszystko zaczęło się od wspólnie zaaranżowanego rok wcześniej utworu "Fastrygi" Meli Koteluk, który spotkał się z entuzjastycznym odbiorem słuchaczy, jak i samej artystki. Zespół został również okrzyknięty przez portal Brand New Anthem jednym z najbardziej obiecujących projektów 2018 roku, określając ich kobiecy duet jako: “dwie indywidualności, które przy zetknięciu tworzą zupełnie nowy byt - byt kompletny i przejmujący”.
Zespół po zaledwie roku istnienia ma na koncie występy m.in. na Open’erze, Slot Art Festivalu czy Transatlantyku oraz wyprzedane koncerty klubowe. Premiera debiutanckiego albumu Tęskno pt. „Mi”, na którego nagranie, dzięki crowdfundingowi, zespół zebrał ponad dwadzieścia tysięcy złotych, została zaplanowana na 9 listopada. Wydawcą jest PIAS Poland.

"Ta ich wspólna wyprawa dopiero się rozpoczyna, ale już brzmi bardzo obiecująco. Emocjonalnie i kojąco. Wielbiciele współczesnej muzyki klasycznej z wpływami ambitnej elektroniki powinni ją mieć szczególnie na uwadze."
Red Bull Muzyka
“Tęskno to nowy, wspólny projekt dwóch niezależnych talentów cechujących się niebywałą wrażliwością. Właśnie, bez zapowiedzi, ujrzał światło dzienne. Znana z aranżacji utworów Grzegorza Ciechowskiego pianistka Hania Rani wraz z wokalistką Joanną Longić, kojarzoną z odważnym coverem „Fastryg” Meli Koteluk wspólnie zapraszają do swojego uniwersum, w którym pop miesza się z klasyką, liryka z epiką, a wszystko okraszają stylowymi wizerunkami." Onet.pl Muzyka
Teledyski:
Razem - https://www.youtube.com/watch?v=VtsEgRHXDqs
Galop - http://www.youtube.com/watch?v=NmxWyvS6bII
Kombinacje - http://www.youtube.com/watch?v=bfO8tQVk-ik
Układ sił - http://www.youtube.com/watch?v=ouWlq9pVnV4
Płyta “Mi”: http://smarturl.it/Teskno-Mi
Facebook: http://www.facebook.com/teskno
Instagram: http://www.instagram.com/tesknomi/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty: Tęskno!