Biletomat Koncerty Tęskno w Warszawie

Koncerty: Tęskno w Warszawie

Bilety na koncert

Tęskno w Warszawie

termin

Czw, 14 lutego 2019 godz. 20:00

miejsce

Pałac Kultury i Nauki
ul. Plac Defilad 1, Warszawa

organizator

Distorted Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 13 lut 2019 23:59

35 PLN

Wyprzedane


tęskno. tęskno. tęskno. tęskno.

 

📄Tęskno w warszawskim barStudio!

tęskno.

Tęskno pojawi się na scenie stołecznego barStudio w duecie. Będzie to pierwszy koncert intymniejszego wcielenia koncertowego zespołu w Warszawie!

Koncert w konfiguracji z miejscami siedzącymi, nienumerowanymi.

Tęskno to projekt wokalistki Joanny Longić i pianistki Hani Rani. Składa się na niego zbiór piosenek z autorskimi tekstami w języku polskim i muzyką, która stara się wymknąć podziałowi na znane gatunki i style, łącząc brzmienia akustyczne z nowoczesnymi. Tęskno ma za sobą bardzo udany rok, na który złożyły się udana zbiórka crowdfundingowa na nagranie debiutanckiej płyty, wydanie jej nakładem PIAS Poland, zaproszenia na festiwale takie jak Open’er Gdynia, Transatlantyk Łódź, Spring Break Poznań, wyprzedane koncerty klubowe oraz odebranie Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

Premiera debiutanckiego albumu Tęskno pt. „Mi” miała miejsce 9 listopada i wylądowała na większości zestawień rocznych najlepszych płyt, m.in. zdobywając 1. miejsce w głosowaniu słuchaczy Radiowego Domu Kultury w Trójce, 1. miejsce rankingu Interii oraz 4. miejsce w rankingu Gazety Wyborczej, tworzonego przez 45 zaproszonych dziennikarzy muzycznych.

Odsłuch “Mi”: http://smarturl.it/Teskno-Mi

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl