Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty The Air We Breathe - Album Tour

Koncerty: The Air We Breathe - Album Tour

Bilety na koncert

The Air We Breathe - Album Tour

termin

Wt, 25 grudnia 2018 godz. 22:00

miejsce

Parlament
ul. Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk

organizator

Volta Media Ltd.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 10 gru 2018 15:39

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 10 gru 2018 16:38

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 25 gru 2018 18:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Richard Durand w klubie Parlament!

Richard Durand

Richard Durand jest artystą, który od dziesięcioleci ugruntowuje swoją pozycję w topowym transie. Od pierwszego włamania się na scenę z remiksami dla Tiësto. W 2007 otrzymał od Tiësto tytuł Tip For The Top.
W ciągu dziesięciu lat, które nastąpiły po jego przełomowym roku, Richard Durand znalazł się w pierwszej setce corocznego sondażu DJ Magazine na nie mniej niż pięciu różnych okazjach, wydał trzy świetnie przyjęte albumy artystów ("Always The Sun", "Wide Awake" i "vs The World"), zmiksowano sześć edycji legendarnej serii "In Search Of Sunrise" i wykonano na wielu największych światowych scenach, w tym legendarnych markach, takich jak Trance Energy, A State Of Trance, Dreamstate, Sensation, Mayday , Godskitchen Global Gathering, Avalon, Zouk i Ministry Of Sound.

W 2015 roku Richard wprowadził na rynek swoją własną markę "Reloaded", napędzaną jego pasją do undergroundowych i ciężko brzmiących dźwięków w transie. Deklaracja misji dla Reloaded była jasna i prosta: "trudniejsza, szybsza, większa, odważniejsza ... ciemniejsza!" Reaktywowana etykieta osiągnęła cel daleko idące wsparcie dla DJ-a i radia z utworami takimi jak "Art Of Noise", Insincere ", przeróbka Tiësto" Traffic "Richarda i ostatni solowy singiel" Savage ", uderzające w górne szeregi trance'u Beatport.
Gdy wchodzimy w 2018 roku, Richard planuje podnieść poprzeczkę po raz kolejny z wyczekiwanym czwartym albumem artysty "The Air We Breathe" z okazji Black Hole Recordings w październiku. W międzyczasie mamy do czynienia z ogromną masą nowych singli o bardziej ostrych dźwiękach, w tym "Pelican Rouge" na wytwórni Sean Tyas 'Degenerate. Singiel "The Air I Breathe" w wytwórni Mark Sherry's Outburst oraz ekscytująca współpraca z Marco V na Reloaded.

Przy tak wielu relokowanych działaniach jasne jest, że jest to coś więcej niż tylko re-brand dla Richarda Duranda... to muzyczna rewolucja! "Harder, Faster, Bigger, Bolder... Darker!"

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl