Przejdź do głównej treści strony

The Alchemist Wrocław Akademia

17.03.2020, wtorek, 21:00
Akademia Club, Wrocław ul. Grunwaldzka 67, 50-357 Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


19:00 Otwarcie drzwi
21:00 Koncert

Jeden z najlepszych DJ-ów i producentów na świecie, The Alchemist, tour Dj Eminema, członek Gangrene i duetu Step Brothers, tworzonego z Evidence’m, w połowie marca, wystąpi na dwóch ekskluzywnych showcase’ach w Polsce! W ramach występu, możemy oczekiwać ponad dwugodzinnego Dj-seta, pełnego klasyków z jego …


19:00 Otwarcie drzwi
21:00 Koncert

Jeden z najlepszych DJ-ów i producentów na świecie, The Alchemist, tour Dj Eminema, członek Gangrene i duetu Step Brothers, tworzonego z Evidence’m, w połowie marca, wystąpi na dwóch ekskluzywnych showcase’ach w Polsce! W ramach występu, możemy oczekiwać ponad dwugodzinnego Dj-seta, pełnego klasyków z jego katalogu, największych hitów, oryginalnych próbek, ekskluzywnych nowości... ale także kilku wersów na mikrofonie!

Czy nadal konieczne jest przedstawianie ALCHEMISTA? Ten Kalifornijczyk jest bez wątpienia jednym z najbardziej produktywnych i utalentowanych artystów w historii muzyki rap: Super producent z ponad tysiącem utworów, dla takich sław jak Eminem, Nas, Snoop Dogg, Anderson Paak, Schoolboy Q, Mobb Deep, Dilated Peoples, Cypress Hill, Odd Future, Kendrick Lamar, Rick Ro$$, Raekwon, Mac Miller, Migos i wielu innych. Nic więcej nie trzeba dodawać, do zobaczenia we Wrocławiu i Warszawie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

52,60 zł

Standard

Standard

62,90 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.