Przejdź do głównej treści strony

The Analogs + Koniec Świata | Szczecin

25.11.2023, sobota, 19:00
Dom Kultury Słowianin, Szczecin Józefa Korzeniowskiego 7, 70-211 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisZapraszamy na koncert zespołów KONIEC ŚWIATA i THE ANALOGS !!!

Support: OFFENSYWA
Start koncertu godz.: 19.00

Koniec Świata to zespół którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Porusza się w klimatach alternatywnego rocka, folkowego ska-punka i indie electronic. Zespół ma na koncie kilka albumów oraz niezliczoną ilość występów zarówno w Polsce, jak i za …Zapraszamy na koncert zespołów KONIEC ŚWIATA i THE ANALOGS !!!

Support: OFFENSYWA
Start koncertu godz.: 19.00

Koniec Świata to zespół którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Porusza się w klimatach alternatywnego rocka, folkowego ska-punka i indie electronic. Zespół ma na koncie kilka albumów oraz niezliczoną ilość występów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

The Analogs powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny punk rockowej. Ich piosenki takie jak "Pieśń Aniołów", "Era Techno", "Dzieciaki Atakujące Policję" zna każdy kto interesuje się mocnym, gitarowym graniem. Na swoim koncie mają kilka płyt oraz niezliczoną ilość koncertów w Polsce oraz całej Europie. W 2020 roku świętowali 25 lecie swojej działalności. Na początku 2021 roku ukazał się ich najnowszy album zatytułowany "CHWDP". Koncert który zagrają będzie się składał z najbardziej znanych i lubianych przez publiczność utworów jakie posiadają w swoim dorobku oraz piosenek z najnowszej płyty.

Zapraszamy serdecznie!!!

https://www.analogs.pl (oficjalna strona internetowa)
https://www.oldschool.pl(oficjalny sklep zespołu)

oraz na FB:

https://www.facebook.com/TheAnalogs/
https://www.facebook.com/projektpudlo/

Wytwórnia:

https://www.facebook.com/oldschoolpunx

Kontakt z zespołem: analogs@op.pl

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

75 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.