Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Koncert w Hipisówce: The Bullseyes

Pop: Koncert w Hipisówce: The Bullseyes

Bilety na Pop

Koncert w Hipisówce: The Bullseyes

termin

Śr, 17 sierpnia 2022 godz. 20:00

miejsce

Hipisówka
Dołżyca 17, k. Cisnej, 38-607 Dołżyca

organizator

Hipisówka

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 17 sie 2022 19:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na The Bullseyes 17 sierpnia w Hipisówce!

The Bullseyes


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zwycięzcy Jarocińskich Rytmów Młodych 2022 i finaliści nagrody SANKI Gazety Wyborczej. The Bullseyes to gorącokrwisty rockowy duet z wielkopolskiego Leszna.

To obecnie najlepszy polski zespół parający się klasycznie pojmowanym rockiem. Nie debiutant – najlepszy zespół w kategorii open.” 
~ Jarosław Szubrycht, KRYTYK MUZYCZNY

Darek Łukasik na gitarze, Mateusz Jarząbek na perkusji, wspólnie pragną skrócić dystans i otulić Świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji. W rezultacie uzyskujemy kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem, które zaopatruje przyspieszający świat w intensywne bodźce. Czerwona tarcza w logo zespołu idealnie prezentuje ich muzyczną misje. Bez wypełniaczy, do celu, z olbrzymią dawką energii. 

The Bullseyes chcą naprawiać Twoje słabe dni i przy okazji dobrze się bawić. To, co określają mianem „dobrej zabawy” mieści się gdzieś pomiędzy komponowaniem wysoce uzależniających, energicznych linii melodycznych a pisaniem hiperbolizowanych tekstów bazujących na prostych obserwacjach psychologicznych. Wszystko to oprawione niejednokrotnie wyjątkowym poczuciem humoru. 

Muzycznie, The Bullseyes przypadnie do gustu fanom twórczości: Twenty One Pilots, The Black Keys, Arctic Monkeys, Jack White, Gorillaz, The Beatles, Nirvana, Måneskin.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie