Przejdź do głównej treści strony

The Liverpool - 25 lecie

09.12.2023, sobota 18:00
Centrum Kultury MUZA - Klub Pod Muzami Armii Krajowej 1, 59-300 Lubin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Przez ostatnie 25 lat, zespół The Liverpool z Lubina oddawał hołd jednemu z największych zespołów w historii muzyki - The Beatles. Zakochali się w ich muzyce i postanowili podzielić się tą pasją z publicznością. Od tamtego momentu stali się regularnym gościem klubów muzycznych, festiwali, imprez okolicznościowych. Ich muzyka przyciąga nie …
Przez ostatnie 25 lat, zespół The Liverpool z Lubina oddawał hołd jednemu z największych zespołów w historii muzyki - The Beatles. Zakochali się w ich muzyce i postanowili podzielić się tą pasją z publicznością. Od tamtego momentu stali się regularnym gościem klubów muzycznych, festiwali, imprez okolicznościowych. Ich muzyka przyciąga nie tylko fanów Beatlesów, ale też miłośników klasycznego rocka i rock'n'rolla. Do dziś zagrali prawie 1000 koncertów.
"Nadchodzi jednak czas, aby powiedzieć "do widzenia" scenie "Pod Muzami", która była naszym muzycznym domem przez wiele lat. Chcemy, aby ten występ był niezapomniany. Przygotowaliśmy specjalny zestaw piosenek, które przez lata stanowiły serce repertuaru. Będzie to wieczór pełen emocji i wspomnień. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez te lata. Dziękujemy za wsparcie, oklaski, radosne śpiewanie piosenek i tańce. Jesteśmy wdzięczni, że naszą miłością do muzyki mogliśmy się dzielić razem z Wami" – Zespół.

Czas trwania: ok. 60 minut (+ ew.bisy)
Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

Bilety

Aktywne

BILET NA KONCERT

53 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.