Biletomat Koncerty THERION + IMPERIAL AGE, NULL POSITIVE - GDAŃSK

Koncerty: THERION + IMPERIAL AGE, NULL POSITIVE - GDAŃSK

Bilety na koncert

THERION + IMPERIAL AGE, NULL POSITIVE - GDAŃSK

termin

Nd, 18 marca 2018 godz. 18:30

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 17 mar 2018 23:59

105 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 18 mar 2018 16:00

115 PLN

Wyprzedane 

📄Therion zagra w Gdańsku

THERION
IMPERIAL AGE
NULL POSITIVE

18:00 - otwarcie klubu
18:30 - The Devil
19:30 - Null Positiv
20:35 - Imperial Age
21:50 - Therion

Już w połowie marca do Polski powróci legenda symfonicznego metalu – THERION! Szwedzki zespół promować będzie pierwszy od sześciu lat nowy album studyjny, metal-operę „Beloved Antichrist”, którego premiera przewidziana jest na styczeń 2018. Przed Therionem wystąpią Rosjanie z IIMPERIAL AGE, również z metal-operą „The Legacy Of Atlantis” oraz niemiecki NULL POSITIVE. Zapraszamy na koncerty we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

Therion – szwedzki zespół uznawany za prekursora i jednego z najsłynniejszych na świecie wykonawców symfonicznego metalu ponownie wystąpi w Polsce na aż trzech koncertach: we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku! Członkowie grupy darzą Polskę szczególnym sentymentem, a i okazja jest szczególna. Zespół zaprezentuje bowiem materiał z nadchodzącej płyty studyjnej, pierwszej od ponad pięciu lat! Podobnie jak poprzedni album „Les fleurs du mal”, nowe wydawnictwo Theriona będzie utrzymane w konwencji metal-operowej. Czego można spodziewać się po tytule „Beloved Antichrist”? Zespół znany jest z inspiracji okultyzmem, kabałą i mitologią starożytną w warstwie tekstowej, a lista muzycznych stylistyk, którymi wzbogacali konwencję symfonicznego metalu obejmuje jazz, pop, industrial i wiele innych. Po ostatniej płycie złożonej z klasyków francuskiego chanson można spodziewać się, że będziemy bardzo zaskoczeni. Kolejne eksperymenty? A może powrót do deathmetalowych korzeni? To trzeba usłyszeć na żywo - premiera nowej płyty w styczniu 2018, a już w marcu trasa po Polsce!

IMPERIAL AGE

Imperial Age to pochodzący z Rosji septet wykonujący symfoniczny metal z elementami muzyki ludowej. Zespół został założony w 2012 przez klawiszowca i wokalistę Aleksandra „Aora” Osipowa. Obecny skład ustalił się po dołączeniu wokalistki – śpiewaczki operowej Aleksandry Sidorowej. Imperial Age mają na koncie trasy m.in. z Paradise Lost, Tarją Turunen (Nightwish) oraz Therionem. Na koncertach w Polsce również zaprezentują metal-operę pt. „The Legacy Of Atlantis”.

Zamów bilet juz dziś na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Therion + Imperial Age, Null Positive

Promocja Walentynkowa 2018

Promocja na Dzień Kobiet 2018!