Przejdź do głównej treści strony

this.place 31.05.2024 | Kraków

31.05.2024, piątek, 22:00
Pałac pod Baranami, Kraków Rynek Główny 27, 31-010 Kraków
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Wydarzenie this.place, cieszące się renomą jednego z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń w Krakowie, odbędzie się 31 maja 2024 roku w nowej, prestiżowej lokalizacji - Pałacu Pod Baranami. Pałac ten, zlokalizowany na krakowskim Rynku, jest miejscem o bogatej historii kulturalnej, kojarzonym z literackimi wieczorami i artystycznymi spotkaniami, które przyciągały elitę intelektualną Polski. …

Wydarzenie this.place, cieszące się renomą jednego z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń w Krakowie, odbędzie się 31 maja 2024 roku w nowej, prestiżowej lokalizacji - Pałacu Pod Baranami. Pałac ten, zlokalizowany na krakowskim Rynku, jest miejscem o bogatej historii kulturalnej, kojarzonym z literackimi wieczorami i artystycznymi spotkaniami, które przyciągały elitę intelektualną Polski. Wprowadzenie this.place do Pałacu Pod Baranami to wydarzenie bez precedensu, które wzbogaci tradycje miejsca o nową warstwę doznań muzycznych i wizualnych.

Headlinerem wydarzenia będzie BOg, którego ostatnie wydawnictwa dla Afterlife, Spectrum oraz Atlant stanowią gwarancję najwyższej jakości muzycznych przeżyć. Występ BOG-a będzie wspierany przez Leona, jednego z najbardziej doświadczonych dj house & techno w Polsce, oraz przez lokalnego dj-a PeeTeeS, co razem zapowiada niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników wyjątkowego wydarzenia w historycznym sercu Krakowa.


Bilety

Wyprzedane

VIP

VIP

579,99 zł

I Pula

BILET WSTĘPU

168,60 zł

II Pula

BILET WSTĘPU

200,40 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.