Biletomat Muzyka klubowa Transmission Poland

Muzyka klubowa: Transmission Poland

Bilety na clubbing

Transmission Poland

termin

So, 29 października 2022 godz. 19:00

miejsce

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

organizator

Euforia Festivals

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 16 sie 2022 21:59

208 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Śr, 17 sie 2022 20:00

228 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Wt, 27 wrz 2022 20:56

258 PLN

Wyprzedane


Standard

IV Pula

dostępna do
So, 29 paź 2022 19:00

278 PLN

Wyprzedane


VIP

VIP

dostępna do
So, 29 paź 2022 19:00

550 PLN

Wyprzedane

 

📄Kup bilety na Transmission Poland 29 października w Gdańsku!

Darren Porter, KEY4050, Daxson, Roger Shah, Marlo Hoogstraten, Vision Impossible, Indecent Noise, onTune, Vini Vici


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

W sobotę 29 października Transmission Festiwal zadebiutuje w Polsce w pięknej Ergo Arena w Gdańsku i będzie to jedyna europejska edycja w tym roku.
W klimatycznym Gdańsku zaprezentowane zostanie spektakularne show audio-wizualne, dzięki czemu zapamiętacie tę noc na bardzo długo.

Line-up:

Darren Porter - swoją przygodę z muzyką rozpoczął od eksperymentów z keyboardem i pianinem. Bez ani jednej lekcji muzyki był w stanie sam komponować krótkie utwory, które niedługo później zaczęły pojawiać się w filmach krótkometrażowych. Jego kariera nabrała rozpędu, dzięki wygranej w jednym z konkursów. To właśnie tam zaprezentował swój utwór "Termination", po czym podpisał kontrakt z Oceanstate Recordings. W ciągu ostatnich kilku lat wyrobił swoją solidną markę, która jest znana z ciężkich, euforycznych i napędzających remiksów, które dostarczają słuchaczom mnóstwo energii Występował już na festiwalach w Czechach, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Szwajcarii.

KEY4050! - irlandzki duet, który tworzą John O'Callaghan Official oraz Bryan Kearney - dwóch znanych i szanowanych producentów. Są właścicielami własnych wytwórni: Subculture oraz Kearnage Ich wspólny projekt powstał w 2015 roku, jednak oboje znają się znacznie dłużej. Wiele lat wcześniej grali w klubach w Dublinie, a w 2005 roku wydali utwory "Restricted Motion" i "Exactly". Oprócz Transmission, grali na takich festiwalach jak Tomorrowland czy A State Of Trance.

Daxson - pochodzi z północno-wschodniej Wielkiej Brytanii i na swoim koncie ma bycie rezydentem jednego z najważniejszych wieczorów trance w Wielkiej Brytanii - Rong. Markus Schulz nazwał go jednym z największych talentów, które stoją na czele nowej generacji wyjątkowych talentów trance. Nigdy nie ogląda się za siebie i wypuszcza coraz lepsze kawałki, które sprawiają, że nie sposób przestać tańczyć W 2022 regularnie występował w Stanach Zjednoczonych, w tym w Orlando, Nowym Jorku, Los Angeles i Seattle.

Roger Shah - niemiecki DJ i producent muzyczny, który swoją karierę rozpoczął w 1996 roku. Już po roku swojej działalności w branży muzycznej zaczął zdobywać pierwsze miejsca na światowych listach przebojów I zwrócił na siebie uwagę wszystkich uznanych DJ-ów w Europie. Jego produkcje wspierali Paul van Dyk , Armin van Buuren, Above & Beyond czy Tiësto. Roger jest 5-krotnie nagradzanym artystą w DJ MAG TOP 100! Jego muzyka charakteryzuje się szeroką gamą dźwięków i różnorodnością - od elektroniki, trance, house aż po techno, chillout czy muzykę orkiestrową!

Marlo Hoogstraten - znany również pod pseudonimem scenicznym MaRLo, to urodzony w Holandii australijski DJ trance. To absolutny numer #1 wśród australijskich DJ'ów! Jest właścicielem wytwórni "Reaching Altitude" oraz legendarnego label'u Armanda Music. To headliner największych festiwali na świecie, a wielu marzy, aby usłyszeć jego muzykę na żywo. Swoją karierę rozpoczął od używanian syntezatorów sprzętowych (Roland JP-8000, Nord Lead, Korg Wavestation, Novation Supernova), ale dziś prawie wszystkie swoje produkuje tworzy za pomocą komputera.

Vision Impossible - trzech artystów: Martijn Adema, Berry van Dijk i Ruben Langedijk. Mają bardzo charakterystyczny styl. Wszystkie swoje obrazy tworzą sami, zamiast korzystać z istniejących materiałów wideo. Aby to osiągnąć, używają najnowszych technologii w animacji komputerowej.
Dużo czasu poświęcają na projektowanie najnowocześniejszych grafik, specjalnie dostosowanych do środowiska klubowego. Doskonale synchronizują światło z dźwiękiem, co zawsze dostarcza niesamowitych wrażeń i niezapomnianych emocji. Niezależnie od tego, czy wykorzystują swój talent do tworzenia abstrakcyjnych grafik czy animacji postaci, zawsze rozpoznasz typowe umiejętności Vision Impossible.

Indecent Noise - producent z wieloletnim doświadczeniem w świecie trance. Od wielu lat charakteryzuje się techowymi rytmami, najczęściej z dodatkiem acidowych wstawek. Jest częstym gościem imprez w Polsce (na przykład Euforia Festival), ale także można go posłuchać w klubach za granicą, np. w Wielkiej Brytanii czy Argentynie.

onTune - zagłębia się w ostatnim czasie w tworzeniu własnego charakterystycznego stylu, łączy w utworach gatunki Hardstyle oraz psy trance. Wielokrotnie jego własne utwory czy kolaboracje można było usłyszeć w audycji Asot, gdzie zdobywały miano Future Favourite. Od niedawna właściciel wytwórni Euforia Music.

Vini Vici - duet Matan Kadosh i Aviram Saharai, uważani za najszybciej rozwijających się artystów ich generacji z gatunku psytrance z wieloma muzycznymi sukcesami na koncie. Ten duet od 2013 roku występuje pod nazwą Vini Vici, jednak swoją karierę zaczynali dużo wcześniej, bo w 2001 roku w składzie Sesto Sento. Występowali na scenach takich festiwali jak Tomorrowland, ULTRA Music Festival czy Lollapalooza, a na swoim koncie mają współprace z takimi artystami jak Dimitri Vegas, Steve Aoki, R3HAB czy Like Mike. Przybyli, zobaczyli i nadal będą zwyciężać.

Co zawiera pakiet VIP:

  • Osobne wejście na teren imprezy
  • Prywatna darmowa szatnia
  • Prywatna toaleta
  • Dostęp do strefy z najlepszym widokiem na festiwal
  • Dostęp do strefy z alkoholami


Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!