Biletomat Pop / Rock TRIBBS | Zmiana miejsca i godziny wydarzenia

Pop / Rock: TRIBBS | Zmiana miejsca i godziny wydarzenia

Bilety na Pop / Rock

TRIBBS | Zmiana miejsca i godziny wydarzenia

termin

Pt, 02 września 2022 godz. 22:00

miejsce

HAH Poznań
Małe Garbary 6, 61-756 Poznań

organizator

H&H Entertainment

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 wrz 2022 22:00

39 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na TRIBBS 2 września w Poznaniu!Koncert 22:00

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Tribbs - czyli Mikołaj Trybulec!!!

Remixy Tribbsa pozwalają młodym słuchaczom poznać lub przypomnieć utwory, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej!

Jego wybory, to przede wszystkim mądre i piękne piosenki z uniwersalnym przesłaniem, w tym między innymi HIT LATA 2022 "Ostatni raz zatańczysz ze mną" (FT. Kubańczyk), "Bal Wszystkich Świętych", "Ghost", "Smak słów".

Jego utwory są grane w największych stacjach radiowych tj. m.in. RMF FM, RMF MAX, Radio Eska, a jego remixy, stały się social mediowymi viralami i pobijają rekordy wyświetleń. Na swoim koncie ma współpracę z artystami takimi jak: Oliver Heldens, Duncan Laurence, Smolasty, Kubańczyk, Qry, Ewa Farna, Margaret, Kubańczyk, Ewelina Lisowska, Viki Gabor, Laidback Luke, Volkoder, Stevie Appleton, Chemical Surf.

Autorskie sety przygotowane przez Mikołaja Trybulca, to za każdym razem fantastyczna zabawa, nie tylko dzięki dobrze dobranej do miejsca i wyselekcjonowanej muzyce, ale także dzięki charyzmatycznej i prowadzonej, w charakterystyczny dla Mikołaja sposób, rozmowie z publicznością.

Tribbs jest też połową duetu Linia Nocna, który w 2019 został nominowany do Fryderyków w kategorii "Album roku - muzyka elektroniczna”, ponad 3 mln słuchaczy w streamingu miesięcznie miliony wyświetleń na YouTube!

Miejsce: HAH Poznań

Kiedy: 02.09.2022r.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!