Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Tribbs X HotSpot

Koncerty: Tribbs X HotSpot

Bilety na koncert

Tribbs X HotSpot

termin

Pt, 09 czerwca 2023 godz. 20:00

miejsce

Hotspot
Wejherowska 34, 50-001 Wrocław

organizator

HotSpot

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Śr, 07 cze 2023 00:00

50 PLN

WyprzedaneStandard

III Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pt, 09 cze 2023 00:00

70 PLN

Kup bilet


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na Tribbs X HotSpot, 9 czerwca we Wrocławiu!Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***
 

Już 9. czerwca HotSpotową sceną zawładnie jeden z najczęściej słuchanych polskich artystów w Spotify, najpopularniejszy DJ w Polsce w plebiscycie Polish DJs Chart, zdobywca platynowych i diamentowych płyt!
Mikołaj Trybulec, znany jako TRIBBS zagrał 50 koncertów w II połowie 2022 roku, a także podpisał międzynarodowy kontrakt z Sony Music.
W zeszłym roku aż siedem singli Tribbsa gościło na stałej rotacji w największych rozgłośniach radiowych i na szczytach list przebojów.
Gdyby dodać do tego utwory, które komponował i współtworzył dla innych artystów, wynik ten by się podwoił. Na pewno kojarzycie takie hity jak „Ostatni Raz Zatańczysz Ze Mną” lub „Sezon”, których TRIBBS jest współtwórcą.
W Spotify TRIBBS ma ponad 2 milionów miesięcznych słuchaczy, a jego profil na TikToku obserwuje ponad 300 tyś osób!

Nie może Was zabraknąć!

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE:

➡️ Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innego dorosłego opiekuna. Bilety wstępu należy nabyć zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

➡️ Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu, z pisemnym oświadczeniem opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie.

Zgoda do pobrania: https://tinyurl.com/2p9fuzkd


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!