Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Festiwale TRICOLOR | 58 Studencki Festiwal Piosenki | Kraków

Festiwale: TRICOLOR | 58 Studencki Festiwal Piosenki | Kraków

Bilety na festiwal

TRICOLOR | 58 Studencki Festiwal Piosenki | Kraków

termin

Pt, 21 października 2022 godz. 20:00

miejsce

Klub Gwarek
Reymonta 17, 30-001 Kraków

organizator

Fundacja Academica

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsce siedzące nienumerowane

I Pula

dostępna do
Pt, 21 paź 2022 17:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na 58 Studencki Festiwal Piosenki już 21 października w Krakowie!

TRICOLOR


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆
19:30 - OTWARCIE BRAM
20:00 - START

TRICOLOR jako zespół zadebiutował w 2001 roku, by rok później wygrać wszystkie znaczące imprezy festiwalowe skupiające artystów z kręgu piosenki poetyckiej i aktorskiej, od krakowskiego Studenckiego Festiwalu Piosenki po wrocławski Przegląd Piosenki Aktorskiej. Po kilku latach koncertowania i wydaniu płyty „TRICOLOR” artyści poświęcili się indywidualnym karierom, ale pomysł na zespół nigdy z ich głów nie wywietrzał i po 20 latach od pierwszych, znaczących sukcesów pojawili się ponownie na scenach. Jest świeża energia, jest radość ze wspólnego grania, a gdy dodać do tego doświadczenie, program opracowany z sercem i luz sceniczny właściwy profesjonalistom, otrzymujemy koncert doskonały. * TRICOLOR - zespół, który powstał po to, by dostarczać słuchaczom wrażeń najwyższej próby. Tworzy go troje, co bardzo ważne, przyjaciół z Bielska-Białej. Jego duszą i energią jest Iwona Loranc, wokalistka i aktorka, obdarzona aksamitnym, czekoladowym głosem. Artystka znana od lat, występująca na scenach najważniejszych teatrów muzycznych w Polsce. Sercem i rytmem zespołu jest fantastyczny gitarzysta Jan Stachura, muzyk i pedagog, wspierający swoim talentem lub opieką artystyczną wiele bielskich zespołów i przedsięwzięć muzycznych. No i jest jeszcze Krzysztof Maciejowski, skrzypek, kompozytor i aranżer. To on jest malarzem klimatów, to on powoduje, że podczas koncertów Tricoloru unosi się nad wszystkimi eteryczna mgła zachwytu. Tak, koncerty tego zespołu to stojące na najwyższym poziomie artystycznym i wykonawczym spektakle, dające publiczności pełny wachlarz doznań i odczuć. To piosenka poetycka w pełni świadoma swojej mocy uduchowienia, ale naturalnie pozbawiona niepotrzebnego patosu. To nastrojowa poezja w kwiecistej sukni.

Iwona Loranc (śpiew) - aktorka i wokalistka o ciepłym i ciemnym głosie. Choć na co dzień występuje, między innymi, w teatrach Komedia (Warszawa) i Buffo (Tychy), współpracuje z Grzegorzem Tomczakiem, Miłoszem Wośko czy Dawidem Troczewskim, a także często bierze udział w dużych wydarzeniach koncertowych, to jej serce pozostało w Bielsku -Białej, a Tricolor jest jej artystycznym domem.

Krzysztof Maciejowski (skrzypce) - kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Współpracuje głównie z teatrami (dwukrotny laureat nagrody Złotej Maski za kompozycje do spektakli), ale nieobca jest mu także muzyka popularna (współpraca z DeMono, Magmą, Mieczysławem Szcześniakiem, Golec u’Orkiestrą i in.).

Spiritus movens zespołu Tricolor, Jan Stachura (gitara) - dobry duch i mentor wielu bielskich muzyków i przedsięwzięć artystycznych. Członek legendarnej bielskiej grupy Salvator. Na scenie to oaza spokoju (choć w jego gitarze drzemie dynamit) i gwarancja najwyższych doznań artystycznych.

🎫
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie