Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Targi, warsztaty i konferencje TRŁ TRÓJMIASTO! | Targi Rzeczy Ładnych | 13-14.05 AMBEREXPO | GDAŃSK

Targi, warsztaty i konferencje: TRŁ TRÓJMIASTO! | Targi Rzeczy Ładnych | 13-14.05 AMBEREXPO | GDAŃSK

Bilety na Targ, warsztat i konferencja

TRŁ TRÓJMIASTO! | Targi Rzeczy Ładnych | 13-14.05 AMBEREXPO | GDAŃSK

termin

So, 13 maj 2023 godz. 11:00 - Nd, 14 maj 2023 godz. 19:00

miejsce

Amber Expo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

organizator

Targi Rzeczy Ładnych

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


BILET JEDNODNIOWY SOBOTA

Pre-Sale

dostępna do
Pt, 12 maj 2023 23:59

10 PLN

Wyprzedane


BILET JEDNODNIOWY SOBOTA

W dniu wydarzenia

dostępna do
So, 13 maj 2023 18:45

15 PLN

Wyprzedane


BILET JEDNODNIOWY NIEDZIELA

Pre-sale

dostępna do
Pt, 12 maj 2023 23:59

10 PLN

Wyprzedane


BILET JEDNODNIOWY NIEDZIELA

W dniu wydarzenia

dostępna do
Nd, 14 maj 2023 18:45

15 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na TRŁ TRÓJMIASTO! 13-14 maja w Gdańsku!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Targi Rzeczy Ładnych nad Bałtykiem! Kultowe targi polskiego designu po raz pierwszy

w Gdańsku.

13-14 maja w AMBEREXPO debiutuje TRŁ TRÓJMIASTO!

Targi Rzeczy Ładnych to największe i najbardziej prestiżowe targi współczesnego polskiego designu i plakatu. Od 10 lat przyciągają tłumy w największych polskich miastach. A już w maju wielki debiut - TRŁ odbędą się po raz pierwszy w Trójmieście! Do gdańskiego AMBEREXPO na dwa dni przyjedzie ponad 200 najciekawszych marek i twórców mebli, ceramiki, czy ilustracji. Zapowiada się największe święto nowego wzornictwa i artykułów do wnętrz na północy Polski!

Fenomen Targów Rzeczy Ładnych trwa już 10 lat. Każda edycja wydarzenia przyciąga 8-10 tysięcy fanów dobrego designu, ładnych przedmiotów i oryginalnego stylu życia. Targi słyną ze starannej selekcji wystawców, z prezentowania najciekawszych marek i twórców nagradzanych w Polsce i zagranicą, których można zobaczyć tylko na TRŁ, a także z unikalnej, pełnej pozytywnej energii atmosfery.

Kochamy polski design - ten świetnej jakości i ten na każdą kieszeń. Naszą misją jest odkrywanie firm i projektantów, których produktów nie można znaleźć w zwykłych sklepach, a którzy zachwycają pomysłami i świetnym wykonaniem.
TRŁ to różnorodność i ocean inspiracji, to unikalna szansa poznać fantastycznych ludzi i wrócić do domu z naprawdę ładnymi, unikalnymi rzeczami oraz głową pełną pomysłów - mówią organizatorzy, Ajka Mroczkowska, Ania Pruszyńska i Paweł Stremski. - Chcemy, żeby w Polsce żyło się trochę ładniej. Przez 10 lat odwiedziło nas już ponad 200 tys. osób. Uwielbiamy Trójmiasto, uwielbiamy tutejszą publiczność i od dawna marzyliśmy, żeby zorganizować prawdziwą edycję TRŁ na Wybrzeżu. I udało się! TRŁ jadą nad morze. Mamy nadzieję, że TRŁ TRÓJMIASTO! stanie się corocznym świętem polskiego designu w Gdańsku! - dodają twórcy Targów Rzeczy Ładnych.

Zapraszamy już 13-14 maja na największe targi designu w TRÓJMIEŚCIE.

Ponad 200 wystawców i 9 stref tematycznych oraz wydarzenia towarzyszące, o których będziemy informować wkrótce w naszych social mediach. Targi otwierają się w sobotę punktualnie o godz. 11.00. 
Bilety na wydarzenie będzie kupić online lub w kasach przed wejściem Świętujcie z nami polski design! Niech to będzie najładniejszy weekend tej wiosny w Trójmieście!

Szczegóły na:

targirzeczyladnych.pl
facebook.com/targirzeczyladnych
instagram.com/targirzeczyladnych

REGULAMIN WYDARZENIA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!