Chat with us, powered by LiveChatBiletomat UNDADASEA + GRUBY MIELZKY | HotSpot

: UNDADASEA + GRUBY MIELZKY | HotSpot

Bilety na

UNDADASEA + GRUBY MIELZKY | HotSpot

termin

Nd, 01 sierpnia 2021 godz. 18:00

miejsce

Hotspot
Wejherowska 34, 50-001 Wrocław

organizator

Distorted Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 01 sie 2021 19:24

89 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 01 sie 2021 20:00

99 PLN

Wyprzedane 

📄Najgrubszy bauns tego lata we wrocławskim HotSpocie!

UNDADASEA + GRUBY MIELZKY


Pierwszego sierpnia we Wrocławiu po raz pierwszy zagra UNDADASEA, a Gruby Mielzky premierowo zaprezentuje materiał z „Do wesela się zagoi”.


UNDADASEA

Unda to sztorm. Unda to fala swobodnych energii oddziałujących na siebie wzajemnie. Składają się na nią przede wszystkim: muzyka, morze, Gdynia, ekipa i hip hop. Jak sami twierdzą „To co tworzy Undadasea jako squad nie jest zaplanowane, jedyne czego się trzymamy od początku do końca, to dobra zabawa. Wszystkie nasze kawałki powstają spontanicznie, często jednej nocy. To się po prostu dzieje dla nas, dla ziomali piosenki.”

GRUBY MIELZKY
Mielzky (znany również jako Mielon) to pochodzący ze Starogardu Gdańskiego raper i reprezentant formacji Lavoholics. Mieszkający w Trójmieście artysta zadebiutował w 2012 roku albumem „Silny jak nigdy wkurwiony jak zwykle”, gdzie za muzykę prawie w całości odpowiedzialny był duet producencki The Returners. Debiutancki krążek spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, a sam Mielzky wypuścił wkrótce kolejny solowy tytuł: "1.5" LP.
Dwa lata później artysta wydaje "Miejski Patrol". W lutym 2017 roku Mielzky łączy siły z Małpą i duetem The Returners wydając spontaniczny projekt "Rottenberg" EP.
Do solowych produkcji Mielzky powrócił w kwietniu 2018 roku. "Komik z depresją" był piątym wydawnictwem na jego koncie. Wielu dziennikarzy uznało "Komika" za najlepszy longplay w całym dotychczasowym dorobku rapera.
Tak było aż do 26 marca 2021, czyli oficjalnej daty premiery albumu "Do wesela się zagoi". Już singlowe utwory pokazały, że jest to najszczerszy i najbardziej bezpośredni z dotychczasowych projektów Mielzky'ego. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez duet The Returners. Neoklasyczne brzmienie bitów - wsparte licznymi gościnnymi występami (m.in. UNDADASEA) - a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky'ego.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie