Przejdź do głównej treści strony

Urodzinowa Noc Bajek | Przelewice

09.09.2023, sobota, 21:00
Ogród Dendrologiczny Przelewice, Przelewice Przelewice 17, 74-210 Przelewice
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Urodzinowa Noc Bajek

Noc bajek to wydarzenie znane już nie tylko w skali …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Urodzinowa Noc Bajek

Noc bajek to wydarzenie znane już nie tylko w skali naszego województwa, ale również w całej Polsce. Każda edycja jest inna, każda ma inny temat przewodni, ale wszystkie łączy jedno: niesamowita podróż do przepięknego świata bajek, baśni, muzycznych przebojów znanych wszystkim najmłodszym uczestnikom, skąpana w fenomenalnej oprawie świetlnej. Nie byłoby to tak wyjątkowe wydarzenie, gdyby nie magiczne miejsce - Ogród Dendrologiczny w Przelewicach. Tu, w otoczeniu ponad 1300 różnych gatunków drzew, krzewów i roślin zielnych, po raz szósty przeniesiemy się w świat bajek, na moment wcielimy się w postać baśniowego bohatera, rozkoszując zmysły wyjątkową grą świateł i magii. Ta edycja będzie wyjątkowa. Ogród Dendrologiczny w Przelewicach obchodzi swoje 90 urodziny. A jak urodziny - to świętowanie. Jakie zatem czekają na Państwa niespodzianki?

Za Pałacem, przy „ulicy czekoladowej” Teatr Pana O „zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Pana Kleksa”. Spektakl UV „W pracowni Ambrożego Kleksa” będzie wystawiany dwukrotnie.

Na polanie za Ogrodem Skalnym Baltic Neopolis Orchestra trzykrotnie zagra „Bajkową Symfonię – koncert jak z bajki”, a dodatkowe interakcje z publicznością z pewnością przybliżą piękno muzyki klasycznej.

Przy Mauzoleum odbędą się treningi superbohaterów pod okiem niezastąpionej szczecińskiej Fundacji Ligi Superbohaterów, a nad Stawem Centralnym powstanie scena wypełniona światłem i ogniem. Trzykrotnie wystawiane przez Grupę Artystyczną Prometeusz widowiskowe show z dodatkowymi efektami scenicznymi to gwarancja niezapomnianych przeżyć.

Na finał urodzinowego świętowania zapraszamy na łąkę za Pałacem. Tam na uczestników czekać będzie największe ognisko w województwie, w wyjątkowej oprawie świetlnej – ale to pozostanie niespodzianką.

Zapraszamy do wyjątkowego świata bajek już 09 września. 

--------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcieliby Państwo dotrzeć do nas bezpiecznie i komfortowo i jednocześnie nie martwić się o miejsce parkingowe w trakcie Urodzinowej Nocy Bajek, zapraszamy do skorzystania z możliwości zakupu biletu wraz z przejazdem w obydwie strony.
Oficjalny Przewoźnik Nocy Bajek, największej imprezy w regionie, dedykowanej dla całych rodzin - Follow Me to nie tylko zaufany Partner. To najwyższa jakość usług, która może też być i Państwa udziałem.

19.30 - podstawienie autokaru

19.45 - odjazd

00.15 - wyjazd z Przelewic

Miejsce odjazdu w Szczecinie: Zatoka dla autokarów, pl. Żołnierza Polskiego 8

--------------------------------------------------------------------------------------

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży z legitymacją szkolną.
Dzieci do 3 r.ż. przysługuje wstęp wolny (na podstawie dokumentu tożsamości).

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD Normalny

60 zł

Standard

STANDARD Ulgowy

35 zł

Standard

Z TRANSPORTEM Normalny

90 zł

Standard

Z TRANSPORTEM Ulgowy

65 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.