Przejdź do głównej treści strony

URSZULA DUDZIAK & GRZECH PIOTROWSKI BAND

15.04.2024, poniedziałek, 19:00
Aula UAM, Poznań Wieniawskiego 1, Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

URSZULA DUDZIAK & GRZECH PIOTROWSKI BAND

Zapraszamy Państwa na niezwykły koncert dwojga wspaniałych Artystów: Urszuli Dudziak i Grzecha Piotrowskiego, kompozytora, producenta, saksofonisty, który zdobył uznanie publiczności i krytyków muzycznych zarówno w Polsce jak i jej zagranicami. Jest twórca globalnego projektu - World Orchestra Grzech Piotrowski, liderem Alchemik big band i wielu innych …
URSZULA DUDZIAK & GRZECH PIOTROWSKI BAND

Zapraszamy Państwa na niezwykły koncert dwojga wspaniałych Artystów: Urszuli Dudziak i Grzecha Piotrowskiego, kompozytora, producenta, saksofonisty, który zdobył uznanie publiczności i krytyków muzycznych zarówno w Polsce jak i jej zagranicami. Jest twórca globalnego projektu - World Orchestra Grzech Piotrowski, liderem Alchemik big band i wielu innych projektów, a także producentem i dyrektorem wielu festiwali muzycznych. Program koncertu składa się z największych przebojów Artystki oraz utworów napisanych dla niej w ostatnich latach, a także z kilku instrumentalnych kompozycji Grzecha Piotrowskiego.
Koncert jest pełen rytmu i pozytywnej energii.

Urszula Dudziak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek na świecie. Jest prekursorką i propagatorką innowacyjnego potraktowania głosu z użyciem elektroniki. Przez wiele lat mieszkała a w Nowym Jorku gdzie nagrała dziesiątki płyt z Michałem Urbaniakiem dla takich firm płytowych jak: Colubia records Atlantic records Arista records. Występowała lub nagrywała płyty z takimi artystami jak: Nina Simone, Dee Dee Bridgewewater, Bobby Mc Ferrin, Sting, Gil Evans, Michael Brecker, Herbie Hancock, Archie Shepp. Występowała przez dwa sezony w Musical święteczny "Bending Towards the Light" w Nowym Jorku u boku m.in. Lionela Hamptona, Clark Terrego Dave Brubecka. Projekt miał premierę w znanej sali koncertowej w Lincoln Center: Avery Fisher Hall. Płyta nagrana w duecie z Adamem MakowiczeM " Newborn Light" i wydana przez Columbię records. Z Michałem Urbaniakie jest współautorką światowego przeboju muzycznego "Papaya", który Wykonuje brawurowo z niespotykaną, oryginalną techniką wokalną podczas koncertów. Otrzymała nagrodę od prestiżowej amerykańskiej instytucji artystycznej National Endowewent of Arts. Wystąpiła na festiwal dedykowanym Theloniusowi Monkowi w Kennedy Center w Waszyngtonie, który został zarejestrowany i wielokrotnie prezentowany w amerykańskiej telewizji na kanale HBO. Jest bardzo aktywną i twórczą artystką, autorką dwóch książek " Wyśpiewam wam wszystko" i " Wyśpiewam wam więcej". Aktualnie pracuje nad kolejną.

Bilety

Wyprzedane

VIP

Bilet VIP

169,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.