Biletomat Hard Rock / Metal Blitz MMXX: Vader, Marduk | Letnia Scena Progresji

Hard Rock / Metal: Blitz MMXX: Vader, Marduk | Letnia Scena Progresji

Bilety na Hard Rock / Metal

Blitz MMXX: Vader, Marduk | Letnia Scena Progresji

termin

Nd, 27 września 2020 godz. 18:30

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Progresja

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 27 wrz 2020 15:30

99 PLN

Wyprzedane 

📄Trasa Blitzkrieg MMXX w Progresji!

Vader, Marduk, Ragehammer


Massive Music i Progresja zapraszają na koncert w ramach trasy Blitzkrieg MMXX. W rolach głównych dwie machiny wojenne: Vader oraz Marduk. Pierwsze uderzenie przypadło polskiemu Ragehammer.

Koncert odbędzie się na nowej Letniej Scenie Progresji, która znajduje się w pobliżu klubu. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów oraz wytycznych sanitarnych zostaną podane wkrótce.

16:30 - bramka
18:00-18:40 - Ragehammer
19:00-20:00 - Marduk
20:30 - 21:45 - Vader

Vader (death metal, Polska)
Nie trzeba być wprawnym obserwatorem, żeby zauważyć drugą młodość pionierów polskiego death metalu. Wydana z początkiem maja płyta “Solitude in Madness” potwierdza, że załoga Petera jest w świetnej formie. To również album, na którym prócz klasycznego stylu i nawiązań do początku lat 90. usłyszymy sporo świeżych lub wręcz zaskakujących aranżacji. Album promuje utwór “Into Oblivion”, ale w niepamięć nikt nie ma zamiaru się udać.

Marduk (black metal, Szwecja)
Tytuł ostatniej płyty Marduk mówi wszystko. Morgan Håkansson świętuje trzy dekady na scenie i można je określić właśnie słowem “zwycięstwo”. Trudno wskazać w historii black metalu zespoły, które nie pogubiły się w swoim stylu lub nie stały się wręcz własną parodią, ale Szwedzi są prawdopodobnie najlepszym przykładem żelaznej konsekwencji, bezkompromisowości, a poza tym ich twórczość stanowi zwyczajnie synonim black metalu.

Ragehammer (black/thrash metal, Polska)
Krakowski Ragehammer szykuje się do wydania swojej drugiej płyty. Jeśli debiut był plombą w ryj, to następca jest kopem po nerkach. Tu nie ma prawa coś nie działać. Chamski metalowy etos, kult Venom i pogarda, dla wszystkiego. Trendy i ulizane fryzurki? Nie, nie ten adres. Na plasterki!

Koncerty odbędą się w obowiązującym reżimie sanitarnym!

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Letnia Scena Progresji!