Przejdź do głównej treści strony

VNV Nation

19.02.2025, środa, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Progresja, Warszawa Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Progresja zaprasza na jedyny w Polsce koncert VNV Nation!

Po wielkim sukcesie albumu „Electric Sun” z 2023 r., który zachwycił publiczność i został podsumowany wyprzedanymi koncertami w całej Europie, VNV Nation z przyjemnością ogłasza nowy, podwójny album pod tytułem „Construct // Destruct” oraz towarzyszącą mu trasę koncertową. Premierowy materiał to …

Progresja zaprasza na jedyny w Polsce koncert VNV Nation!

Po wielkim sukcesie albumu „Electric Sun” z 2023 r., który zachwycił publiczność i został podsumowany wyprzedanymi koncertami w całej Europie, VNV Nation z przyjemnością ogłasza nowy, podwójny album pod tytułem „Construct // Destruct” oraz towarzyszącą mu trasę koncertową. Premierowy materiał to kolejny krok w ewolucji grupy i dalsze poszukiwanie w obszarze alternatywnej elektroniki. Koncert będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, jak nowe utwory wypadają na żywo.

Ponad 30 lat na scenie pozwoliło zbudować zespołowi renomę i swój własny, unikalny styl będący połączeniem elektroniki, synthwave’u i popu. Mrok miesza się z melodią, a ludzkie emocje z bezdusznością maszyny. Grupa dowodzona przez legendarnego Romana Harrisa szykuje dla Was nową, elektryzującą setlistę i oprawę wizualną. Emocje, energia i szczerość to słowa, które idealnie opisują występy Brytyjczyków. Polska publiczność wielokrotnie udowodniła, że zespół może czuć się w naszym kraju jak w domu. Liczymy, że kolejny raz przywitacie VNV Nation gorąco i przekażecie im swoją energię!

Podczas tej trasy do VNV Nation dołącza wschodzący artysta electro Straight Razor znany ze swojego mrocznego, opartego na beatach brzmienia.

VNV Nation
Gość specjalny: Straight Razor
Data: 19.02.2025
Klub Progresja, Fort Wola 22Bilety

Aktywne

Bilet wstępu

137,80 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 159,00 zł

W dniu wydarzenia

Bilet wstępu

159,00 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.