Przejdź do głównej treści strony

,,W swoim żywiole’’

19.06.2024, środa, 18:30
Scena MCER, Marki Wspólna 40-42, 05-270 Marki
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Świat pełen jest nieukształtowanych Dusz, które z plecakiem doświadczeń na plecach rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu własnego żywiołu. Wszak nieprawdą jest, że każdy z nas ma równy start. Do celu wiedzie jednak wiele dróg, a mylenie się to nieodłączny element nauki. Może czasem warto postawić wszystko na jedną kartę albo wybrać …
Świat pełen jest nieukształtowanych Dusz, które z plecakiem doświadczeń na plecach rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu własnego żywiołu. Wszak nieprawdą jest, że każdy z nas ma równy start. Do celu wiedzie jednak wiele dróg, a mylenie się to nieodłączny element nauki. Może czasem warto postawić wszystko na jedną kartę albo wybrać inną drogę, by zmienić to, co nam pisane? Utalentowani Uczniowie Akademii Musicalowej Dell Arte zapraszają Państwa na niezwykły spektakl w poszukiwaniu własnego żywiołu. Przenieście się wraz z nami do Krainy, w której wszystko jest możliwe, a Blokady czają się tuż za rogiem. A wy – wiecie już jak to jest być w swoim żywiole? Przekonajcie się razem z nami!

Bilety

Wyprzedane

Strefa I

Numerowane

70,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.