Przejdź do głównej treści strony

WAKACJE NA DWORZE „Czyja to walizka?” Teatr Form Wielu, Płock – interaktywny spektakl teatralny

09.07.2024, wtorek, 11:00
Dziedziniec Zamku Cesarskiego, Poznań Święty Marcin 80, 61-809 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Interakcyjny spektakl dla dzieci z użyciem wielu form teatru lalek. Wspaniała zabawa dla całej rodziny pełna magii i cyrkowych sztuczek.
Dowiedzcie się, co kryje tajemnicza walizka! Bohaterowie spektaklu zaproszą do świata pełnego magii. Znajdzie się w nim mnóstwo iluzji i tajemnic, co z pewnością przyciągnie wszystkich – małe odkrywczynie i małych odkrywców. …
Interakcyjny spektakl dla dzieci z użyciem wielu form teatru lalek. Wspaniała zabawa dla całej rodziny pełna magii i cyrkowych sztuczek.
Dowiedzcie się, co kryje tajemnicza walizka! Bohaterowie spektaklu zaproszą do świata pełnego magii. Znajdzie się w nim mnóstwo iluzji i tajemnic, co z pewnością przyciągnie wszystkich – małe odkrywczynie i małych odkrywców. Jeśli ciekawi Was, co zostało zamknięte w magicznej walizce, koniecznie dołączcie do naszego grona!
Reżyseria i scenariusz: Łukasz Jarzyński
Występują: Łukasz Jarzyński, Przemysław Jarzyński

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

bilet normalny

25,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.