Biletomat Koncerty Walk The Moon

Koncerty: Walk The Moon

Bilety na koncert

Walk The Moon

termin

Pon, 26 marca 2018 godz. 20:00

miejsce

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

organizator

Fource

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 26 mar 2018 14:00

99 PLN

Wyprzedane 

📄WALK THE MOON na jedynym koncercie w Polsce!

Walk The Moon

WALK THE MOON na jedynym koncercie w Polsce.
Twórcy międzynarodowego hitu „Shut Up And Dance”, pochodzący z Ohio zespół Walk The Moon odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej ich nowy album „What If Nothing”. Koncert odbędzie się 26 marca w warszawskich Hybrydach. Bilety trafią do sprzedaży 12 stycznia.

Walk The Moon tworzą wokalista/klawiszowiec Nicholas Petricca, basista Kevin Ray, gitarzysta Eli Maiman i perkusista Sean Waugaman. Od blisko dekady zyskują fanów na całym świecie. Zdobyli dwie nagrody Billboard Music Awards, szereg nominacji do innych prestiżowych nagród, a ich koncerty nieustannie wywołują gorące emocje.
Po raz pierwszy o zespole zrobiło się głośno, za sprawą ich debiutanckiego albumu i pochodzącego z krążka singla „Anna Sun”. Przełom w karierze zespołu nastąpił w 2014 roku, kiedy to utwór „Shut Up And Dance” (ponad 266 milionów odtworzeni na YouTube!) szturmem wdarł się na szczyty list przebojów i uczynił z zespołu globalną gwiazdę. Kolejne dwa lata to wyprzedane koncerty w 25 krajach na 5 kontynentach.
Na początku 2018 roku Walk The Moon znów ruszają w światową trasę koncertową, promującą ich trzeci studyjny album „What If Nothing” (premiera 10.11.2017). Na płycie oprócz słynnej przebojowości Walk The Moon, odnajdziemy nowe, delikatne oblicze zespołu. „What If Nothing” to bez wątpienia brawurowy krok w przód w karierze zespołu, zarówno muzycznie, jak i w warstwie tekstowej.
Jedyny w Polsce koncert WALK THE MOON - 26.03.2018, Warszawa Hybrydy

Więcej informacji:
www.fource.pl
www.facebook.com/fourcepl/
www.walkthemoon.com
http://www.walkthemoonband.com/

https://www.facebook.com/walkthemoon/
https://youtu.be/6JCLY0Rlx6Q

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie