Przejdź do głównej treści strony

Warszawa płonie

18.07.2024, czwartek, 20:15
Wioska Artystyczna Janowo, Janowo Janowo 2, 72-343 Janowo
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Muzodram Kacpra Jana Lechowicza. To osobista próba dokonania konfrontacji z kwestiami płci, seksualności, religii, pojęciem rodziny oraz sytuacją środowiska queerowego w Polsce. Impulsem do podjęcia pracy nad projektem stał się film dokumentalny “Paris is burning” autorstwa Jennie Livingston. Dzięki niemu twórcy mieli okazję zestawić sytuację społeczności queerowej w Stanach Zjednoczonych …
Muzodram Kacpra Jana Lechowicza. To osobista próba dokonania konfrontacji z kwestiami płci, seksualności, religii, pojęciem rodziny oraz sytuacją środowiska queerowego w Polsce. Impulsem do podjęcia pracy nad projektem stał się film dokumentalny “Paris is burning” autorstwa Jennie Livingston. Dzięki niemu twórcy mieli okazję zestawić sytuację społeczności queerowej w Stanach Zjednoczonych na przestrzeni lat 80. i 90. z aktualnym stanem tej grupy w Polsce. Tekst spektaklu powstał w wyniku starannej półrocznej pracy, podczas której odbywały się liczne rozmowy oraz poszukiwania inspiracji w literaturze, muzyce i wśród realnych postaci. Opowiadanej historii towarzyszą piosenki z repertuaru artystów, takich jak: Natalia Przybysz, Bajm, Ralph Kamiński, Andrzej Poniedzielski i Bedoes, które dodatkowo podkreślają atmosferę i treść przedstawienia. Spektakl dla widzów od 15 lat.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Bilet normalny

80,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.