Przejdź do głównej treści strony

WARSZTATY BĘBNIARSKIE - Maganda Shakul (Uganda)

19.07.2024, piątek, 16:00
Dziedziniec Zamku Cesarskiego, Poznań Święty Marcin 80, 61-809 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Maganda Shakul to 25-letni artysta o wielu twarzach, członek zespołu Nilotika Cultural Ensemble. Specjalizuje się w perkusji, tworzy modę, zajmuje się produkcją wizualną i audio. Urodził się i wychował w Kampali w Ugandzie. Maganda zetknął się z szerokim spektrum sztuki undergroundowej oraz społecznościami Kampali (Uganda), zdobywając umiejętności w budowaniu wspólnot …
Maganda Shakul to 25-letni artysta o wielu twarzach, członek zespołu Nilotika Cultural Ensemble. Specjalizuje się w perkusji, tworzy modę, zajmuje się produkcją wizualną i audio. Urodził się i wychował w Kampali w Ugandzie. Maganda zetknął się z szerokim spektrum sztuki undergroundowej oraz społecznościami Kampali (Uganda), zdobywając umiejętności w budowaniu wspólnot i realizacji projektów społecznych.

Maganda Shakul poprowadzi warsztaty perkusyjne, które są wciągającym sposobem na poznanie żywego dziedzictwa kulturowego muzyki ugandyjskiej. Uczestniczki i uczestnicy przejdą praktyczne szkolenie z zakresu tradycyjnej ugandyjskiej gry perkusyjnej.

Będzie to okazja do poznania i nauczenia się różnych wzorców oraz rytmów perkusyjnych, a tym samym szansa na zdobycie praktycznych umiejętności i wgląd w bogate tradycje rytmiczne Afryki Wschodniej.
Warsztaty są przeznaczone dla każdego poziomu umiejętności, bez ograniczeń wiekowych.
Miejsce: Dziedziniec Zamkowy

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

bilet normalny

30,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.