Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Hard Rock / Metal Ways Fest 2020 | Białystok Metalcore Festiwal - ODWOŁANY

Hard Rock / Metal: Ways Fest 2020 | Białystok Metalcore Festiwal - ODWOŁANY

Bilety na Hard Rock / Metal

Ways Fest 2020 | Białystok Metalcore Festiwal - ODWOŁANY

termin

So, 18 kwietnia 2020 godz. 18:00

miejsce

Klub Gwint
Zwierzyniecka 10, 15-333 Białystok

organizator

WAYS Fest 2020

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 mar 2020 16:07

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 mar 2020 16:07

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 mar 2020 16:08

60 PLN

Wyprzedane 

📄Uwaga! Wydarzenie ODWOŁANE!

Scylla, Burn The Witch, With All Your Strength, Pale Path, My Heart In Atrophy, Phecda, The Materia

 

bramka - 17:00

Niezmiernie miło jest nam was zaprosić na jedyne takie wydarzenie na Podlasiu organizowane przez With All Your Strength!
Macie niepowtarzalą okazję usłyszeć kapele metalowe z całej polski, w tym legendarną The Materia i Scylla.

Scylla (metal/hardcore/progressive) - połączenie różnych fascynacji muzycznych i różnych osobowości, a wypadkową tego tygla jest muzyka ciężka, tłusta, delikatnie przeplatana dźwiękami dobywającymi się z dna piekła, oraz wokalami do których pasuje malarstwo Beksińskiego i odgłosy z rzeźni. Na scenie Scylla to wulkan energii i perfekcja wykonawcza, a dla publiczności uczta dla ucha i strzał adrenaliny prosto w serce.

Burn The Witch - (metalcore) - zespół Burn The Witch został założony w 2008 roku i z czasem stał się jednym z czołowych metalcorowych bandów w Polsce. Duża liczba rozegranych na przestrzeni lat koncertów świadczy o sporej popularności, a wśród kapel z którymi mieli okazję dzielić scenę, wymienić można takie gwiazdy jak; While She Sleeps, Of Mice & Men, Betraying The Martyrs czy My Autumn. Na dyskografię zespołu składa się m.in. EP Malleus Maleficarum z 2012 roku, Spectres wydane w 2014 oraz zupełnie swieże (2019) EP Auf Wiedersehen.

With All Your Strength - (progcore/metalcore) - progcore'owe zespoł z Białegostoku, założony na początku 2007 roku z dwiema EP na koncie "Morning Light" i "Dreams". Zespołowi od zawsze towarzyszy duży przekrój inspiracji, August Burns Red, Veil of Maya, Fit For A King, Pomegranate Tiger, Mgła, dlatego też ciężko określić nurt muzyczny, w którym się poruszają. Przez cały czas życia zespołu przewinęło się przez niego kilkudziesięcu członków, ale dopiero w 2018 roku uformował się skład, który zrealizował EP pod nazwą "DREAMS"

𝖕𝖆𝖑𝖊 𝖕𝖆𝖙𝖍 (Melodic Metalcore) - to zespół, który oficjalnie powstał we wrześniu 2019 roku. Serwuje dawkę energetycznych, ciężkich brzmień, które porywają melodią. Zespół wydał singiel ENEMY razem z mrocznym klipem, który zdobył nagrodę Polish Music Video Awards za najlepszy teledysk w kategorii „Ciężkie przeminie”. Singiel promuje debiutanckie EP zatytułowane "PRIMAL".

My Heart In Atrophy - Świeża kapela z Warszawy grająca Deathcore - formacja w ciekawy sposób urozmaica charakterystyczną dla gatunku brutalność melodyjnymi motywami, które zapadają w pamięć. Kapela od drugiej połowy 2019r. aktywnie działa na scenie corowej. Swoim brzmieniem przyciągną fanów takich kapel jak: Carnifex, Thy Art is Murder czy Chelsea Grin.

Phecda - Warszawski projekt djentowy z elementami deathcore'a. Idealna mieszanka dla fanów takich kapel, jak Meshuggah, Bermuda, Volumes czy After the Burial. Mocna dawka headbangingu gwarantowana.

The Materia (hardcore/metal) / https://www.facebook.com/materia.metal / https://www.youtube.com/themateria01 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Wydarzenia Odwołane