Przejdź do głównej treści strony

We Draw A • koncert na tarasie Wdech/Wydech

29.06.2024, sobota, 21:00
W/W Wdech Wydech, Wrocław Wyspa Słodowa 7, 20-266 Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Pierwsze oficjalne ogłoszenie WW! Już 29 czerwca na naszym dachu zagra zespół We Draw A! Chłopaki wracają na scenę w wielkim stylu i zrobią to na najlepszym tarasie we Wrocławiu!

Pierwsze oficjalne ogłoszenie WW! Już 29 czerwca na naszym dachu zagra zespół We Draw A! Chłopaki wracają na scenę w wielkim stylu i zrobią to na najlepszym tarasie we Wrocławiu!

Szykuje się wyjątkowy wieczór! 
 
We Draw A - duet założony przez Piotrka Lewandowskiego (Indigo Tree) i Radka Krzyżanowskiego (Kamp!, La Giang) od pierwszego wydawnictwa wypracował swój rozpoznawalny styl i markę na polskiej scenie muzyki elektronicznej. 
 
Melodyjne piosenki z wyrazistymi tekstami idealnie sprawdzały się na klubowych parkietach i wprawiających w trans koncertachO ich debiutanckialbumie Moments” (2014) Bartek Chaciński napisał „Moim zdaniem to jedna znajbardziej obiecujących wizji nowej muzyki pop, jakie się u nas pojawiły w ostatnim czasie”. Po wydaniu kolejnego krążka („Ghosts”, 2016)i zagraniu ponad 100 koncertów, w tym na najważniejszych polskich festiwalach (Open'er Festival, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, OFF Festival), artyści zrobili sobie przerwę od występówna żywo, która skończyła się w 2023 roku. 
Nowy początek zespół przypieczętował również wydaniem nowego utworu„IT SHOULD BE BETTER NOW”. W styczniu 2024 ukazał się ich kolejny singiel „WE’RE STILL WONDERING”, a w marcu światło dzienne ujrzała EPka NEWMORNINGS
 
 
O dobry after zadba Tomasz Bednarczyk.
 
Kiedy: 29 czerwca godz. 20:00
Gdzie: Wdech/Wydech Rooftop

Bilety

Wyprzedane

I PULA

Standard

44,00 zł

II PULA

Standard

54,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.